Vorig jaar twitterde Paus Benedictus XVI al zijn eerste tweet vanaf het Twitter-account van het Vaticaan en werd dat op video vastgelegd. Dit jaar kunnen we dus een eigen account verwachten van de 85-jarige Paus

.

Tegen die tijd wordt ook duidelijk wat de mogelijke inhoud van de berichten gaat worden en of dat dus echt een persoonlijk tintje zal krijgen. Het is overigens überhaupt de vraag of hij de tweets zelf zal gaan tikken want  Paus Benedictus XVI schrijft liever met de hand dan dat hij achter de pc plaatsneemt.

Maar wie weet raakt de Paus ook verslaafd aan Twitter en neemt hij straks misschien zelfs deel aan andere sociale media zoals een hang-out op Google + met Desmond Tutu en de Dalai Lama.

[Via: The Next Web]