ID.nl logo
Edifier MP211 - Bluetooth-speaker met vele extra's
© Reshift Digital
Zekerheid & gemak

Edifier MP211 - Bluetooth-speaker met vele extra's

Edifiers MP211 ligt nog niet in de Nederlandse winkelschappen, maar toch konden wij alvast aan de slag met deze nieuwe bluetooth-speaker van Edifier. Is Edifiers nieuwe speaker de moeite van het wachten waard?

De voorganger van de MP211 was de Edifier Extreme Connect, en deze was ons vorig jaar erg goed bevallen. We rammelden dan ook al enige tijd bij Edifier aan de deur om snel aan de slag te kunnen met de MP211. We hadden hoge verwachtingen van het nieuwe speakertje, welke grotendeels worden waargemaakt.

Hoewel Edifiers MP211 in een aantal kleuren wordt gemaakt, zal Edifier in Nederland bescheiden blijven en de bluetooth-speaker alleen in zwart en wit verkopen. De speaker zal je niet direct over de streep trekken met zijn uiterlijk vertoon. De MP211 is sober vormgegeven en de grote grijze knoppen aan de bovenkant van het apparaat komen een beetje goedkoop over. Het apparaatje is dan ook niet heel duur, je hebt hem in huis voor 49,99 euro. Wat je voor die prijs krijgt, is zeker vermeldenswaardig.

©PXimport

De vormgeving van de MP211 is niet heel bijzonder.

Net dat beetje extra

De selectie functieknoppen is goed, zo zijn er volumetoetsen, knoppen om nummers te pauzeren en kan je zelfs telefoontjes aannemen. Met name de mogelijkheid om een nummer terug te gaan of te skippen is erg fijn, omdat je je smartphone lekker in je tas kunt laten.

De MP211 maakt verbinding middels de laatste bluetooth-standaard (4.0), waardoor je mobiele apparaat in theorie veel minder stroom verbruikt. En dat is een welkome toevoeging, gezien bluetooth doorgaans je accu snel leeg slurpt. Dat Edifier voor bluetooth 4.0 kiest is overigens redelijk uniek, veel bluetoothspeakers gebruiken nog bluetooth 3.0.

Een Nespresso-achtig logootje duidt erop dat de MP211 ook ondersteuning biedt aan NFC, waardoor je met je telefoon enkel het logootje hoeft aan te raken om de luidspreker verbinding te laten maken met je smartphone. Het zijn allemaal extraatjes waarmee Edifier zich onderscheidt van de concurrenten. Er is zelfs een microSD-poort aanwezig, waardoor je net als bij de Extreme Connect ook muziek vanaf een geheugenkaartje kunt afspelen.

Geluidskwaliteit

Allemaal leuk en aardig, maar hoe klinkt de MP211? Zeer acceptabel. Met een vermogen van twee maal 2 watt tegenover een signaal-ruisverhouding van 85 dB weet de speaker een helder geluid te produceren zonder afbreuk te doen aan de bastonen. Qua geluid weet deze speaker zich bijvoorbeeld aardig te meten aan de Rockbox Fold van Fresh 'n Rebel. De MP211 gaat wel iets minder lang mee dan de draagbare luidspreker van Fresh 'n Rebel. Waar je naar laatstgenoemde ongeveer veertien uur kunt luisteren, houdt Edifiers MP211 op na acht uur.

Conclusie

De speaker van Edifier is een goede koopkeuze wanneer je niet te veel geld wilt besteden aan een bluetooth-audioproduct, maar toch op zoek bent naar kwaliteit. De MP211 biedt met ondersteuning van bluetooth 4.0, NFC en micoSD-kaarten net dat beetje extra voor een zeer degelijk prijskaartje.

Uitstekend
Conclusie

Edifier MP211 ------------- **Prijs:** € 49,99 **Vermogen**: 2 x 2W **Signaal-ruisverhouding:** 85 dB (a) **Frequentiebereik**: 200Hz - 20kHz (±6dB) **Accuduur**: Ongeveer 8 uur

Plus- en minpunten
  • Bluetooth 4.0
  • NFC-ondersteuning
  • MicroSD-poort
  • Degelijk geluid
  • Prijs
  • Batterijduur
▼ Volgende artikel
Bloober Team kondigt horrorspel Layers of Fear 3 aan
Huis

Bloober Team kondigt horrorspel Layers of Fear 3 aan

De Poolse ontwikkelaar heeft Layers of Fear 3 aangekondigd, een nieuw deel in diens horrorgamefranchise.

Bloober Team hintte al een tijdje naar een nieuwe aankondiging - er was geruime tijd een timer te zien die afliep naar Valentijnsdag afgelopen weekend. Die timer bleek dus voor Layers of Fear 3 te zijn.

Er is nog geen gameplay van het spel getoond, maar er werd wel een live-action teaserfilmpje online geplaatst waarin een man het gericht 'The Sick Rose' van William Blake voorleest. Meer info over de game werd niet gegeven.

Watch on YouTube

In de eerste Layers of Fear-game uit 2016 besturen spelers een schilder die in een Victoriaans landhuis probeert zijn meesterwerk af te maken, terwijl het landhuis geheimen over zijn verleden onthult. Er kwam een vervolg uit, alsmede een remake uit 2023 die simpelweg 'Layers of Fear' heet en de verhalen van de eerste twee games combineert en nieuw materiaal toevoegt.

Bloober Team heeft de laatste jaren flink aan de weg getimmerd als leverancier van horrorspellen. Naast de Layers of Fear-games heeft het bedrijf ook de remake van Silent Hill 2 gemaakt, alsmede Cronos: The New Dawn, Blair Witch en The Medium. Het bedrijf werkt samen met Konami ook aan een remake van de eerste Silent Hill.

▼ Volgende artikel
Mixen, pureren en hakken? Deze Philips handmixer is dé keukenfavoriet van 2025
© Philips
Huis

Mixen, pureren en hakken? Deze Philips handmixer is dé keukenfavoriet van 2025

De Philips HR3781/20 Handmixer is door consumenten uitgeroepen tot Best Reviewed van het Jaar 2025. En dat is niet zonder reden: deze alleskunner overtuigt in prestaties, gemak en veelzijdigheid - en dat zie je terug in de reviews.

Partnerbijdrage - in samenwerking met Philips

De publieksfavoriet volgens échte gebruikers

De Best Reviewed van het Jaar-award draait niet om mooie verkooppraatjes, maar om ervaringen van mensen die het product echt hebben gebruikt. Op Kieskeurig.nl delen duizenden consumenten hun mening over apparaten, gebaseerd op hoe die in de praktijk bevallen. Die ongefilterde reviews vormen de basis voor de jaarlijkse awards. Alleen producten die consequent goed scoren op gebruiksgemak, prestaties en tevredenheid komen in aanmerking. De Philips HR3781/20 handmixer heeft zich een jaar lang bewezen in keukens door het hele land - en dat leverde hem een plek op als publieksfavoriet van het jaar.

Een mixer die méér kan

De Philips HR3781/20 is geen gewone handmixer. Deze krachtpatser uit de 5000-serie levert 500 watt vermogen, wat bovengemiddeld is in deze productcategorie. Of je nu luchtig beslag mixt, brooddeeg kneedt of een warme soep pureert - dit apparaat draait er zijn hand niet voor om.

Wat de set echt compleet maakt, zijn de meegeleverde accessoires: naast gardes en deeghaken krijg je ook een staafmixer-opzetstuk, een hakmolen én een maatbeker met slimme opbergfunctie. Alles past netjes in elkaar en is makkelijk op te bergen.

Ook aan het gebruiksgemak is gedacht. Dankzij het ergonomische ontwerp ligt de mixer prettig in de hand, en het antispat-ontwerp zorgt ervoor dat je keuken schoon blijft - zelfs bij het mengen van vloeibare ingrediënten. Met vijf snelheden en een turbofunctie pas je de kracht eenvoudig aan je bereiding aan.

©Philips

Waarom gebruikers deze mixer aanraden

Wat gebruikers vooral waarderen aan de Philips HR3781/20, is hoe veelzijdig en compleet hij is. Velen geven aan dat de mixer in korte tijd onmisbaar is geworden. Zo noemt iemand het "een multifunctionele handmixer, niet meer weg te denken uit de keuken door de vele opties en manieren van gebruik." Van beslag kloppen tot soep pureren en groenten hakken: alles werkt soepel, en de opzetstukken klik je eenvoudig vast. Een gebruiker schrijft: "Ik gebruik hem voor simpele dingen zoals beslag maken of slagroom kloppen, maar ook voor soep pureren en groenten hakken. De accessoires werken goed en klikken makkelijk vast."

Ook de krachtige motor maakt indruk: "Zelfs bij het kneden van zwaardere brooddegen houdt hij zich goed staande," merkt een reviewer op. Het antispat-ontwerp valt eveneens in de smaak, met name door de slimme softstartfunctie: "Daardoor zit niet de hele keuken onder de spetters als je begint met mixen." Daarnaast krijgt ook het opbergsysteem veel lof. Zoals iemand opmerkt: "De accessoires klik je gewoon vast in het deksel. Zo ligt er niets los rond en dat bespaart echt veel ruimte."

Al met al is de toon in de reviews overtuigend positief: een krachtige, praktische mixer die aanvoelt alsof je meerdere apparaten in één keer in huis haalt.

©Philips

Een eerlijk oordeel

Natuurlijk is geen enkel apparaat zonder minpunten. Sommige gebruikers vinden het snoer aan de korte kant, wat vooral in keukens met minder gunstig geplaatste stopcontacten wat behelpen kan zijn. Ook wordt genoemd dat de mixer bij langdurig gebruik wat zwaar in de hand kan liggen. En bij heel stevig deeg moet je soms even doorzetten. Toch blijken dit voor de meeste mensen geen dealbreakers. Ze roemen vooral de kracht, veelzijdigheid en het gemak waarmee je de mixer gebruikt én weer opbergt. Daardoor wegen de kleine nadelen niet op tegen de dagelijkse voordelen. Of je nu een fanatieke thuisbakker bent of gewoon een handige hulp zoekt die meerdere apparaten vervangt: de Philips HR3781/20 is een slimme, doordachte keuze - en dat zie je terug in de enthousiaste beoordelingen.

©Philips

De Philips 5000 Series HR3781/20 handmixer

Ontdek hem