ID.nl logo
Tips voor iOS-app Mail
© Reshift Digital
Huis

Tips voor iOS-app Mail

iOS beschikt over een prima bruikbare app voor afhandeling van mail. Grote kans dus dat je die gebruikt op je iPhone, iPad of ander i-apparaat. We zetten wat praktische tips voor je op een rijtje.

Als je de app Mail gebruikt in iOS, dan heb je vast al gemerkt dat dit een prettig stukje software is. Het bevat eigenlijk alle opties die je ook van een desktop-mailprogramma kent. Enig vervelend minpunt is en blijft dat je niet snel in één klap alle mail uit een mailbox kunt verwijderen. Maar ook daar hebben we een oplossing voor! Wat in ieder geval praktisch is, is de mogelijkheid om naar mail te zoeken. Scroll daarvoor helemaal naar boven in een inbox en tik op het zoekveld. Middels het menuutje dat nu verschijnt kan je heel snel filteren op bijvoorbeeld Berichten met bijlagen, Ongelezen berichten, Gemarkeerde berichten of Berichten van vips. Ook kan je in het zoekveld een zoekwoord opgeven, bijvoorbeeld het mailadres van iemand. Of een onderwerp. Je zal snel vinden wat je zoekt, is onze ervaring. Wel is er een zo op het eerste gezicht praktisch nadeel. Als je gezochte mail ver naar beneden in de lijst met mails staat, is de kans groot dat de app Mail de eerstvolgende keer op die positie opent. En dan kan heel veel naar boven vegen erg vervelend zijn. Is ook nergens voor nodig. Tik simpelweg linksboven - naast de Wifi/GSM-indicator - en je ziet dat je maillijst in een klap naar boven scrollt.

Bijlagen

Het verzenden van bijlagen is tegenwoordig ook erg eenvoudig. In iOS 11 zie je boven het virtuele toetsenbord - als je in de body van de mail aan het tikken bent - rechtsboven een paperclip staan. En een fotocamera. Door op die camera te tikken kan je live foto's invoegen of - meestal meer de bedoeling - foto's die op de Filmrol zijn bewaard. Tik daarvoor op Filmrol en vervolgens op de als bijlage gewenste foto. Op deze manier is maar één foto per keer te selecteren. Wil je meerdere foto's tegelijk selecteren, dan kan je beter de app Foto's opstarten en daarin op Selecteer tikken. Kies vervolgens een of meer foto's en tik dan op de deelknop linksboven. Tik op Mail en de geselecteerde foto's worden als bijlage aan een nieuwe mail toegevoegd. Voordat je een mail met bijgevoegde afbeeldingen verstuurt wordt er om de gewenste grootte gevraagd op de iPhone. Daarbij geldt natuurlijk: hoe kleiner, hoe minder data je verstookt. Op de iPad moet je voor verzenden zelf de grootte kiezen via een van de opties achter Grootte afbeelding. Je ziet dan ook meteen de totale grootte van alle verzonden en eventueel verkleinde afbeeldingsbijlagen.

©PXimport

Andere bestanden bijvoegen

Inmiddels beschikt iOS ook over een bestandsbeheerder. Die maakt het mogelijk andersoortige bestanden als bijlage te gebruiken. Tik daarvoor op de paperclip in plaats van de fotocamera. De bestandsbeheerder van iOS 11 opent en je kunt verdeeld over mappen bestanden selecteren die je als bijlagen wilt gebruiken. De mate van succes is daarbij wel afhankelijk van of documenten uit een app via bestandsbeheer toegankelijk zijn. Is dat het geval, dan zit je goed. Zo niet, dan dien je de app waarin het document is bewaard te openen en de deelknop daarvan te gebruiken.

©PXimport

▼ Volgende artikel
🍕 Effe wachten… Met deze oven staat er in tweeënhalve minuut een verse pizza op tafel!
© sonyakamoz - stock.adobe.com
Huis

🍕 Effe wachten… Met deze oven staat er in tweeënhalve minuut een verse pizza op tafel!

Niks zo lekker als een verse pizza. Jammer alleen dat het altijd zo lang duurt voordat-ie klaar is. Dat probleem is nu opgelost: AEG komt met een inbouw combi-stoomoven die een speciale pizzastand heeft. Pizza erin en 2,5 minuut* later is het genieten geblazen. Mangiare!

*Om het even in perspectief te zetten: 2,5 minuut, dat is net lang genoeg om de vaatwasser uit te ruimen, je tanden goed te poetsen of één gemiddelde track op Spotify te beluisteren. Helemaal niks dus.

View post on Instagram
 

In een gewone oven duurt het bakken van een verse pizza al gauw 10 tot 12 minuten. De AEG TX7PB62FSB is dus echt supersnel. Dat komt omdat er een speciale pizzastand op zit met een indrukwekkende maximale temperatuur van 340°C. Dankzij deze enorme hitte bak je in slechts 150 seconden een pizza met een perfecte, luchtige en krokante korst. Het is dan ook niet voor niets dat deze oven officieel is goedgekeurd door de Scuola Italiana Pizzaioli, de Italiaanse Pizza Academy.

En het mooie is: ook wie geen principe della cucina (inderdaad, keukenprins) is maakt hiermee de lekkerste pizza's. Het EXCite Touch Display fungeert als je persoonlijke assistent in de keuken. Het scherm vertelt je exact wanneer je de pizza in de oven moet schuiven en wanneer hij er weer uit mag. Voor de voorbereiding kun je rekenen op de AEG-app, die je helpt bij het kneden van authentiek Napolitaans deeg, het bereiden van de perfecte tomatensaus én de nodige inspiratie biedt. Bovendien krijg je er een speciale bakplaat en pizzaschep bij. Succes gegarandeerd dus.

©AEG

Na afloop van een legendarische pizza-avond hoef je niet op te zien tegen het schoonmaken. De pyrolytische zelfreinigingsfunctie brandt vet en resten op hoge temperatuur weg tot as, waardoor je alleen nog maar een vochtig doekje over de binnenkant van de oven hoeft te halen.

Behalve voor die legendarische pizza-avonden is deze ruime oven van 72 liter ook handig voor allerlei andere gerechten. Je wisselt makkelijk tussen de broodbakfunctie met deegrijsfunctie en technieken zoals garen op lage temperatuur of het dehydrateren van fruit en kruiden. Wil je een ovenschotel gratineren, een quichebodem krokant krijgen met alleen onderwarmte of snel iets ontdooien, dan kies je simpelweg de stand die daarbij past. Zelfs aan de details is gedacht, met functies voor het voorverwarmen van borden, het warmhouden van maaltijden en een slimme stand voor inmaken.

Hebben? Effe wachten… effe wachten… zoals het er nu naar uitziet is de AEG TX7PB62FSB vanaf maart bij alle bekende aanbieders verkrijgbaar.

Bekijk alle inbouwovens van AEG op Kieskeurig.nl

▼ Volgende artikel
Gerucht: Resident Evil: Code Veronica-remake verschijnt volgend jaar
Huis

Gerucht: Resident Evil: Code Veronica-remake verschijnt volgend jaar

Het ziet er naar uit dat een remake van Resident Evil: Code Veronica ergens in de eerste helft van 2027 uitkomt.

Er gaan al geruime tijd geruchten over een remake van Resident Evil: Code Veronica. Resident Evil-insider Dusk Golem meldt al geruime tijd dat Capcom aan een remake van de game werkt, alsmede een remake van Resident Evil 0.

Nu heeft de betrouwbare insider NateTheHate zich ook uitgesproken over de remake. Hij claimt ook dat de remake ergens in de eerste helft van 2027 verschijnt. Het is dan ook waarschijnlijk dat de game ergens dit jaar wordt aangekondigd.

De meest recente remake van een Resident Evil-game is de remake van Resident Evil 4. Die game werd zeer goed ontvangen. Hoewel veel fans vermoedden dat de volgende remake die van Resident Evil 5 zou betreffen, lijkt het er op dat mensen hier voorlopig nog op moeten wachten, omdat Code Veronica - en mogelijk ook Resident Evil 0 - eerst aan de beurt zijn.

View post on X

Over Resident Evil: Code Veronica

Resident Evil: Code Veronica kwam in 2000 uit op Sega's laatste console, de Dreamcast, en later ook naar andere platforms. De game speelt zich ongeveer drie maanden na de gebeurtenissen uit Resident Evil 2 en 3 af. In het spel proberen Claire Redfield en haar broer Chris een uitbraak van het zombievirus op een afgelegen eiland en een onderzoeksfaciliteit in Antarctica te overleven.

De oorspronkelijke game bevatte de traditionele, ietwat ouderwetse besturing van de eerdere Resident Evil-delen voordat Resident Evil 4 een modernere besturing introduceerde. Wel werden de voorgerenderde achtergronden uit eerdere delen vervangen voor 3D-omgevingen en een dynamische camera.

Nog meer Resident Evil

Hoewel de Resident Evil-reeks in de jaren negentig ontstond, blijft de gamefranchise erg relevant, mede dankzij de remakes en nieuwe delen. Op 27 februari verschijnt het negende hoofddeel in de serie, genaamd Resident Evil: Requiem.

In Requiem besturen spelers twee personages: Grace Ashcroft en Leon S. Kennedy. Beide personages bieden een verschillende speelstijl. De segmenten met Leon - onder andere bekend uit Resident Evil 2 en Resident Evil 4 - zijn erg op actievolle schietgevechten gericht. Leon kan daarnaast ook de kelen van vijanden doorsnijden. Hij heeft ook een bijl waarmee hij aanvallen kan afweren. Grace's segmenten zijn juist erg gericht op spanning en horror en draaien vooral om het vermijden van intense gevechten.

Onlangs werden er nog nieuwe beelden van de game getoond, die hier zijn te bekijken. Resident Evil Requiem verschijnt op 27 februari (pre-orderen kan nu al) voor PlayStation 5Xbox Series X en S, Nintendo Switch 2 en pc. Op 27 februari zullen ook Resident Evil 7 en Resident Evil Village (het achtste deel) op Nintendo Switch 2 uitkomen.

Nieuw op ID: het complete plaatje

Misschien valt het je op dat er vanaf nu ook berichten over games, films en series op onze site verschijnen. Dat is een bewuste stap. Wij geloven dat technologie niet stopt bij hardware; het gaat uiteindelijk om wat je ermee beleeft. Daarom combineren we onze expertise in tech nu met het laatste nieuws over entertainment. Dat doen we met de gezichten die mensen kennen van Power Unlimited, dé experts op het gebied van gaming en streaming. Zo helpen we je niet alleen aan de beste tv, smartphone of laptop, maar vertellen we je ook direct wat je erop moet kijken of spelen. Je vindt hier dus voortaan de ideale mix van hardware én content.