ID.nl logo
Acer lanceert gaming-smartphone Predator 6
© Reshift Digital
Huis

Acer lanceert gaming-smartphone Predator 6

Acer heeft op IFA 2015 de nieuwe producten in de Predator-lijn gepresenteerd. Er komt een nieuwe versie van de laptop en notebooks, de gaming-computers van Acer krijgen nieuwe ventilatoren en er komt met de Predator 6 een nieuwe gaming-telefoon bij.

De Predator-lijn van Acer is uitgebreid met een aantal nieuwe producten. De gaming-computers van Acer krijgen vooral een upgrade op het gebied van prestaties en koeling, maar er komen ook nieuwe producten bij zoals de Predator 6 gaming-telefoon en de Predator Projector. Met de Predator Z35 wordt er ook een beeldscherm toegevoegd die speciaal voor games is ontwikkeld.

Acer zorgt voor verkoeling

Er is in de Predator-lijn veel aandacht besteed aan de koeling van de pc's. De Acer DustDefender is verbeterd en moet ervoor zorgen dat stof wordt weggewerkt binnenin je pc en heeft daarnaast ook een koeling-functie. Dat moet er toe leiden dat je pc betere prestaties levert tijdens het gamen en ook langer meegaat. Verder heeft Acer ook de FrostCore gepresenteerd. Deze ventilator kun je in plaats van de CD-drive in je pc plaatsen en zorgt voor extra verkoeling. Met CoolBoost heeft Acer ook een app ontwikkelt waarmee je handmatig kunt instellen hoe snel de ventilator in je pc draait. Tot slot heeft Acer een nieuwe ventilator ontwikkeld met metalen bladen die de prestaties van je pc met 9 procent moet verhogen.

Predator 6

Een nieuwe toevoeging aan de Predator-lijn is de Predator 6. Een telefoon die speciaal gemaakt is voor voor het spelen van games. De Predator 6 heeft een 6 inch scherm, een deca-core processor, 4GB RAM-geheugen en vier speakers. Volgens Acer is de Predator 6 zelfs te gebruiken als een game-controller waardoor het spelen van mobiele games nog leuker wordt. De Predator 6 heeft daarnaast ook een camera van 21 megapixels.

Vernieuwde laptop en nieuwe notebooks

Acer heeft goed geluisterd naar gamers en dat heeft geleid tot een aantal vernieuwde laptops in de Predator-lijn. Zo heeft de Aspire V Nitro een upgrade gekregen met onder meer een nieuw toetsenbord die sneller reageert. Daarnaast heeft Acer ook de Predator 15 en 17 gepresenteerd.

De notebooks zijn respectievelijk 15- en 17 inch en Acer heeft samengewerkt met Intel en de Skylake-chips toegevoegd voor betere prestaties. Verder hebben de notebooks tot wel 32GB RAM-geheugen.

Predator Z35 en Predator Projector

Acer presenteerde ook twee nieuwe producten die de game-ervaring nog meer verbeteren. Ten eerste werd de Predator Z35 aangekondigd. Het beeldscherm wordt door het bedrijf de snelste game-monitor ter wereld genoemd. De Predator Z35 is 35 inch groot en is een curved-monitor waarmee de games nog beter in beeld worden gebracht.

Tot slot werd ook de Predator Projector aangekondigd tijdens de Acer-presentatie in Berlijn. De beelden worden met laser geprojecteerd en de Projector is ideaal voor multi-player games.

©PXimport

De Predator Z35 is een curved-monitor.

Acer presenteerde nog meer

Naast de nieuwe producten in de Predator-lijn presenteerde Acer nog een aantal andere nieuwe producten. Zo brengt het bedrijf binnenkort de eerste smartphone-pc uit die draait op Windows 10 en presenteerde het ook nieuwe Chromebooks. Daarnaast werd de Acer Revo Build gepresenteerd waarbij de verschillende modules met magneten aan elkaar gemonteerd kunnen worden. Verder werd ook de samenwerking met Intel zichtbaar in de Acer Aspire Switch 12 die een Intel processor krijgt en Thunberbolt 3.

▼ Volgende artikel
Korte nieuwe The Super Mario Galaxy Movie-trailer te zien
Huis

Korte nieuwe The Super Mario Galaxy Movie-trailer te zien

Er is een korte nieuwe trailer uitgekomen van de aankomende animatiefilm The Super Mario Galaxy Movie.

In de 30 seconden durende spot heeft Yoshi wederom een prominente rol - in de vorige Mario-animatiefilm ontbrak dit personage nog. Er zitten ook een aantal beelden in die al in vorige trailers van de film voorbij kwamen, maar ook compleet nieuwe beelden - waaronder Princes Peach en Toad in een relatief futuristisch ogende omgeving.

Watch on YouTube

Over The Super Mario Galaxy Movie

Nadat enkele jaren geleden de uiterst succesvolle animatiefilm The Super Mario Bros. Movie uitkwam - logischerwijs gebaseerd op de langlopende Mario-reeks van Nintendo - werkt het bedrijf samen met Illumination al enige tijd aan het vervolg, The Super Mario Galaxy Movie.

Net zoals The Super Mario Bros. Movie lijkt ook het vervolg elementen uit allerlei verschillende Mario-games te pakken, al gebruikt deze nieuwe film de insteek van de twee Super Mario Galaxy-games, waarin Mario het universum afreist.

Diverse acteurs uit de eerste film keren terug in dit vervolg. Mario en Luigi worden wederom ingesproken door Chris Pratt en Charlie Day, en Jack Black vertolkt wederom de stem van Bowser. Ook acteurs als Keegan-Michael Key en Anya Taylor-Joy keren terug. De stem van Bowser Jr. zal in deze film ingesproken worden door Benny Safdie - vooral bekend voor zijn regiewerk - en het personage Rosalina krijgt een stem via Oscar-winnares Brie Larson.

The Super Mario Galaxy Movie gaat wereldwijd - op sommige markten na - op 1 april dit jaar in première.

Nintendo-films

Nintendo zet steeds meer in op het uitbrengen van films gebaseerd op IP van het bedrijf. Naast deze Mario-films werkt Nintendo ook aan een live-action verfilming van The Legend of Zelda-reeks, die in 2027 in de bioscoop zal draaien en daarna naar Netflix komt. Volgens geruchten gaat het bedrijf ook werken aan een spin-off-animatiefilm rondom Donkey Kong, die in de Mario-films wordt ingesproken door Seth Rogen.

Nintendo gaf onlangs in een gesprek met investeerders aan dat ze de verfilmingen niet maken om op korte termijn winst te maken, maar om de franchises van het bedrijf bij een nog groter publiek vanzelfsprekend te maken - wat op de lange termijn de games van het bedrijf nog populairder moet maken.

Nieuw op ID: het complete plaatje

Misschien valt het je op dat er vanaf nu ook berichten over games, films en series op onze site verschijnen. Dat is een bewuste stap. Wij geloven dat technologie niet stopt bij hardware; het gaat uiteindelijk om wat je ermee beleeft. Daarom combineren we onze expertise in tech nu met het laatste nieuws over entertainment. Dat doen we met de gezichten die mensen kennen van Power Unlimited, dé experts op het gebied van gaming en streaming. Zo helpen we je niet alleen aan de beste tv, smartphone of laptop, maar vertellen we je ook direct wat je erop moet kijken of spelen. Je vindt hier dus voortaan de ideale mix van hardware én content.

▼ Volgende artikel
Wordt Netflix na Warner Bros.-overname te duur? 'Zeg dan maar op'
© ink drop - stock.adobe.com
Huis

Wordt Netflix na Warner Bros.-overname te duur? 'Zeg dan maar op'

Wat Netflix betreft hebben consumenten die Netflix na de overname van Warner Bros. (en dus HBO Max) te duur vinden worden een simpele oplossing: hun abonnement opzeggen.

Netflix en Warner Bros. hebben vorig jaar een overeenkomst gesloten waarbij eerstgenoemde streamingbedrijf het filmproductiebedrijf overneemt. Als dit allemaal doorgaat, zal Netflix dus niet alleen de films van Warner Bros. in handen krijgen, maar ook concurrerende streamingdienst HBO Max, dat van Warner Bros. is.

Onder sommige abonnees bestaat dan ook de angst dat een Netflix-abonnement veel duurder gaat worden, bijvoorbeeld wanneer er Warner Bros.-films die nog maar net uit zijn in de bioscoop op zullen verschijnen, of als HBO Max eventueel met Netflix wordt samengevoegd.

Die angst bestaat ook bij Amerikaanse waakhonden die controleren of de overname wel door kan gaan, en in een verhoor van de senaat onlangs werd een van Netflix' ceo's, Ted Sarandos, daarover aan de tand gevoeld.

Eén klik

Aldus Sarandos: "Netflix en Warner Bros. hebben beiden streamingdiensten, maar ze complementeren elkaar enorm. Sterker nog: 80% van alle HBO Max-leden hebben ook een abonnement op Netflix. We zullen consumenten meer content voor minder geld geven."

Daarna werd gevraagd of Netflix hun abonnementen "betaalbaar" zou houden na de overname. Daarop had Sanandos een duidelijk antwoord: "Je kunt ons abonnement met één klik opzeggen. Als de consument het teveel geld vindt voor wat ze krijgen, kunnen ze hun abonnement met één klik opzeggen."

Klare taal dus, al wordt hieruit niet duidelijk of prijzen na de overname daadwerkelijk zullen stijgen. Het is ook mogelijk dat Netflix beide streamingdiensten gescheiden houdt, of dat het een allesomvattend abonnement voor beide streamingdiensten aan gaat bieden. Op moment van schrijven is dit niet bekend.

Nieuw op ID: het complete plaatje

Misschien valt het je op dat er vanaf nu ook berichten over games, films en series op onze site verschijnen. Dat is een bewuste stap. Wij geloven dat technologie niet stopt bij hardware; het gaat uiteindelijk om wat je ermee beleeft. Daarom combineren we onze expertise in tech nu met het laatste nieuws over entertainment. Dat doen we met de gezichten die mensen kennen van Power Unlimited, dé experts op het gebied van gaming en streaming. Zo helpen we je niet alleen aan de beste tv, smartphone of laptop, maar vertellen we je ook direct wat je erop moet kijken of spelen. Je vindt hier dus voortaan de ideale mix van hardware én content.