We gebruiken het ‘Configuratiescherm’ van Windows 7 om het besturingssysteem naar wens in te stellen. Voor de computergebruikers die nóg meer wensen hebben is er zowaar een speciale uitvoering van het ‘Configuratiescherm’!We zullen u laten zien hoe u een super-de-luxe versie van het ‘Configuratiescherm’ van Windows 7 kunt bouwen. Een ‘Configuratiescherm’ waarmee u Windows 7 veel beter kunt instellen! Mogen we ‘pimpen’ zeggen? Enfin, ga als volgt te werk:

  • Stap 1: Ga naar het Bureaublad en klik met de rechter muisknop. Als het contextmenu verschijnt, dan kiest u voor ‘Nieuw’ en ‘Map’.
  • Stap 2: Er wordt een nieuwe – lege – map op het Bureaublad neergezet en die geeft u de naam ‘Alle Opties.{ED7BA470-8E54-465E-825C-99712043E01C}’ (zie afbeelding)’. Opgelet, want de gekke tekenreeks moet exact worden overgetypt!
  • Stap 3: Druk vervolgens op om te zien dat het pictogram van de map wijzigt in het pictogram van het ‘Configuratiescherm’.
  • Stap 4: En dubbelklik vervolgens dat nieuwe pictogram om te zien dat u de eigenaar bent geworden van een compleet nieuw ‘Configuratiescherm’ dat enkele honderden instelmogelijkheden voor u ontsluit (zie afbeelding).

U kunt het nieuwe en werkelijk grandioze ‘Configuratiescherm’ op het Bureaublad laten staan, maar ook kunt u het naar het ‘Start’-menu slepen of op de Taakbalk neerzetten.

Een super-de-luxe Configuratiescherm
Foto: CIDimport
Een super-de-luxe Configuratiescherm
Foto: CIDimport