Het importeren van agenda's in je iPhone gaat heel eenvoudig, met een zogeheten .ics-bestandje. Dit is een bestandsformaat dat door onder andere Apple's iCalendar gebruikt wordt. En ook je iPhone-agenda kan hier dus mee overweg.
Bezoek je pagina met je iPhone en klik op de volgende link: klik hier om het WK-voetbalschema in je iPhone te importeren.
Klik op Abonneer, daarna op Gereed en alle wedstrijden van het WK-voetbal in Zuid-Afrika zijn in je iPhone agenda geïmporteerd, met dank aan www.markthisdate.com. Handig, nietwaar? Trouwens, ook voor onder andere Microsoft Outlook werkt dit!
Alle wedstrijden van het Wereldkampioenschap Voetbal zijn met twee keer klikken in je iPhone agenda geïmporteerd!













