Nieuwe maritieme software van Garmin maakt het mogelijk vooraf thuis vaarroutes uit te stippelen.Het vaarseizoen zit er voor de meesten op, maar dat weerhoudt Garmin er niet van om nu een nieuw watersportproduct aan te kondigen. HomePort, zoals de software heet, werkt gewoon op de pc en stelt schippers in staat om ruim voor de afvaart een tocht te plannen. Het programma maakt daarbij gebruik van kaartgegevens die al door de gebruiker zijn aangeschaft voor zijn kaartplotter.
De software geeft gevaarlijke punten op de route weer en berekent onder andere de verwachte aankomsttijd, het brandstofverbruik en diepteprofielen. Nadat de route is gepland, wordt het sd-kaartje overgezet van de pc naar de kaartplotter, waarna het vaarfeest meteen kan beginnen.
HomePort is compatibel met BlueChart g2 (Vision) gegevens en vanaf november te koop in de watersportwinkels voor een adviesprijs van 29 euro.
Meer info: www.garmin.nl
Vooraf uw boottochtjes plannen

Foto: CIDimport
Nieuwe maritieme software van Garmin maakt het mogelijk vooraf thuis vaarroutes uit te stippelen.
Net Binnen

Tech
30 augustus 2026Vibecoden met Lovable: Prompt je eigen app!

Games
29 augustus 2026Gespeeld: Over the Hill dompelt je onder in serene rust

Smart Living
29 augustus 2026Zonnepanelen in de herfst: hoeveel daalt je opbrengst en waarom?

Smart Living
28 augustus 2026Review Philips Airfryer 5000 Megabasket – Veelzijdig genoeg voor de hele week
Games
28 augustus 2026GTA 6 gooit de lat weg! - Power-Up Podcast Special

Games
28 augustus 2026Nieuwe Marvel's Wolverine-trailer licht de features uit

Games
28 augustus 2026Grand Theft Auto 6 lijkt alle fantasieën waar te maken

Tech
28 augustus 2026Anthropic mocht door VS toch niet als veiligheidsrisico worden gezien

Entertainment
28 augustus 2026Toy Story 5 verschijnt in september op Disney+
Misschien vind je dit ook interessant
Reacties laden...







