Er is een nieuwe, geheel verbeterde, versie van de Twitter-applicatie beschikbaar voor Android. Twitter 2.0 is te downloaden via de Market op je telefoon.
In de nieuwe versie zijn een aantal zaken significant anders. Je hoeft niet meer in te loggen om de applicatie te gebruiken. Je kunt dan zoekopdrachten doen, 'suggested users' bekijken en zien wat er over bepaalde onderwerpen (hashtags) wordt gezegd. Ook kun je, als je nog geen account hebt, nu in de applicatie registreren.
Verder worden nu ook Retweets getoond onder het @mentions tabblad. Daar werden eerder alleen gewone 'replies' getoond. Gebruikersnamen worden nu automatisch aangevuld als je iemand wilt noemen in een tweet.
Helemaal onderaan op het scherm kun je nu ook zoeken naar andere Twittergebruikers in je adresboek. Alleen degenen die hebben aangegeven dat ze zichtbaar willen voor anderen komen in deze lijst te staan.

















