Online betaaldienst Paypal organiseert een speurtocht op Marktplaats.nl. Op basis van verscheidene aanwijzingen op deze handelssite moeten deelnemers een advertentie ontdekken waar een schatkist gevuld met 10.000 euro wordt aangeboden. De actie begint vandaag en loopt zondag 18 oktober af.
Uiteraard moeten deelnemers wel een Paypal-rekening hebben of aanmaken. Dit kan op de website www.poenrace.nl. De organisatie heeft ook Geenstijl.nl betrokken in het spel. In aanloop naar deze wedstrijd toont die site een video. Hierop is te zien hoe de reddingsbrigade een aangespoelde schatkist opvist; de schatkist waar het allemaal om gaat. Naast de prijs zijn er ook dagprijzen te winnen, een weekendje in een hotel ergens in Nederland. Deelnemers kunnen ook nog informatie kopen; de opbrengst komt ten goede aan Dance4Life, de jongerencampagne van STOP AIDS NOW.
Het doel van Paypal laat zich raden. Veel nieuwe rekeningen, gegevens, en een kennismaking met Marktplaats en deze betaalmethode. Al kort na de bekendmaking waren er al ruim 1100 aanmeldingen.
















