Maandelijks zet Mediabureau Checkit de meest gezochte nieuwsitems bij live.nl op een rijtje gezet. Deze week kwam het overzicht voor september uit.

De derde dinsdag van september was het weer Prinsjesdag. Na een aantal jaren Zalm was het deze keer minister Bos die de miljoenennota presenteerde. Een dag later, op 19 september, bestond de emoticon 25 jaar. De bedenker, Scott Fahlman, werd geïnspireerd door het 'Have a Nice Day' gezichtje dat als sticker en button vanaf de jaren 1960 de wereld veroverde.

Op 3 september werd de Amerikaanse avontuur Steve Fossett als vermist opgegeven, nadat hij enkele uren eerder voor een solovlucht in zijn vliegtuig was vertrokken. Tot op heden is er geen teken van leven van hem vernomen.

De Buienradar was ook in de maand september erg populair; het is momenteel de vierde website van Nederland. Buienradar.nl biedt sinds kort ook driedaagse regenprognoses.

Dit is de totale top 10:

1. Prinsjesdag
2. emoticons
3. buienradar
4. kleurplaten
5. Champions League
6. Steve Fossett
7. Gwen Stefani
8. gedichten
9. woordenboek
10. horoscoop