De populariteit van dagbladsites blijft groeien. Uit de STIR Webmeter blijkt dat de dagbladsites in de eerste drie maanden van 2008 maandelijks gemiddeld 43% van de Nederlanders (13 jaar en ouder) bereiken. Dit is een stijging van 30% ten opzichte van dezelfde periode vorig jaar.
Meer dan eenderde van de bezoekers aan dagbladsites is tussen de 35-49 jaar. Tien procent valt in de groep jongeren (13-19 jaar). Opvallend is de groei van deze groep. In het eerst kwartaal van 2007 surfden 355.000 naar een dagbladsite. In 2008 zijn dat er 584.000. Het bereik stijgt van 26% naar 42%, meldt Cebuco, de marketing-organisatie van de Nederlandse dagbladen
Het aantal bezoeken (gemiddeld per maand) komt in het eerste kwartaal uit op 94 miljoen, een stijging van 60% in vergelijking met 2007. Gemiddeld legt een bezoeker 16 visits per maand af. Dat was in 2007 nog 13. Vooral mannen bezoeken vaak een dagbladportal, namelijk 18 keer. Per bezoek worden gemiddeld 4 tot 5 pagina's geraadpleegd. De sites stijgen dus niet alleen in bereik, ook de gebruiksintensiteit neemt toe.
















