Knut doet het goed op internet
Het ijsbeertje Knut wordt bijna doodgeknuffeld door onze oosterburen. Ook op internet is genoeg te vinden omtrent de nieuwe Duitse mascotte.
Via de site van de Berliner Zoo kunnen Knutgekken zich aanmelden voor de nieuwsbrief, foto's en video's bekijken en een wallpaper downloaden. Er is geen webcam, maar dat wil niet zeggen dat het ijsbeertje enige privacy heeft. Volgens het Parool rekent de 'Zoo' op 300.000 extra bezoekers per jaar. De verkoop van jaarabonnementen is al met 80 procent toegenomen.
Knut heeft 'natuurlijk' ook een eigen weblog. Elke zaterdag om 9.50 uur is Knut op televisie (Knut, das eisbärbaby). Vandaag is uitzending twee. Liever video's bekijken op een mobiele mediaspeler? Hier zijn de vodcasts.
Het ijsbeertje werd 5 december 2006 in de dierentuin van Berlijn geboren en door zijn moeder in de steek gelaten. Knut wordt nu opgevoed door een werknemer van de Berliner Zoo.

















