Uit een onderzoek van beveiliger F-Secure komt naar voren dat de meeste Europeanen áls ze een back-up maken, dat doen op de harde schijf van hun computer.
Zo zegt 72,1% van de Duitsers, 60,3% van de Zweden en 37,1% van de Britten gewoon op de eigen computer een back-up te maken. Het gebruik van een externe harde schijf is de een na populairste manier voor het maken van een backup.
Volgens F-Secure is dat niet slim, omdat zowel computer als externe harde schijf kunnen crashen. De beveiliger raadt mensen aan om hun back-up online te doen. Uiteraard meldt het bedrijf ook meteen zelf een mooie online back-up mogelijkheid aan te bieden. Voor wie eerst wil kijken of deze manier van back-uppen iets voor hem (of haar) is, is er een 2GB testversie die 90 dagen gratis uitgeprobeerd kan worden.

















