ID.nl logo
Google TV vertraagd door tegenvallende recensies
© Reshift Digital
Huis

Google TV vertraagd door tegenvallende recensies

Als gevolg van tegenvallende reviews van de onlangs in de VS verschenen Google TV-service en -apparaten heeft Google het uitkomen van nieuwe apparaten opgehouden.

Als gevolg van tegenvallende reviews van de onlangs in de VS verschenen Google TV-service en -apparaten heeft Google het uitkomen van nieuwe apparaten opgehouden. Er is meer werk aan de software nodig om de dienst naar behoren te laten werken.

Op dit moment zijn het alleen Sony en Logitech die de benodigde kastjes voor Google TV leveren. Voor de komende CES begin januari werd er Google TV-hardware verwacht van andere fabrikanten zoals Toshiba, LG, Sharp, Samsung en Vizio. Als gevolg van een verzoek van Google om deze producten uit te stellen zullen alleen Samsung en Vizio hun Google TV-producten op de CES tonen omdat het verzoek hen te laat bereikte. Volgens de New York Times zullen de overige producten pas verschijnen als de software is aangepast. Een ander probleem voor Google TV is dat de dienst wordt geblokkeerd door sommige tv-kanalen en kabelnetwerken in de VS, omdat ze de controle kwijtraken of vanwege de hoge netwerkbelasting.

De tot nu toe verschenen commentaren op de Google TV-dienst in de VS, zijn uiteenlopend van aard, zowel positief als negatief. Ondanks deze tegenvaller is Sony, het bedrijf dat de Google TV-dienst samen met Google en Intel ontwikkelde, optimistisch over de kansen van het product. Zeker als de software straks via de Android Market kan worden gedownload om op de daartoe geschikte tv's te installeren.

▼ Volgende artikel
Switch 2-editie van Xenoblade Chronicles X uitgebracht
Huis

Switch 2-editie van Xenoblade Chronicles X uitgebracht

Nintendo heeft geheel onverwachts een Switch 2-upgrade voor Xenoblade Chronicles X: Definitive Edition aangekondigd en uitgebracht.

De rpg van Monolith Soft kwam oorspronkelijk uit in 2015 op Wii U, maar vorig jaar werd het spel al overgezet naar de Nintendo Switch in de vorm van een 'Definitive Edition'. Nu is daar dus een Switch 2-editie bijgekomen.

Mensen kunnen deze editie los kopen op Switch 2, of - als ze de Switch-versie al hebben - een upgrade van (naar schatting) 5 euro aanschaffen om te upgraden naar de Switch 2-versie. Op 16 april komt er ook een fysieke versie in de winkels te liggen.

De Switch 2-upgrade laat het spel in 4K en 60 frames per seconde op televisie draaien, en in 1080p en 60 fps in handheldvorm. Verdere wijzigingen zijn er voor zover bekend niet. De Switch-versie was al een upgrade ten opzichte van het origineel, met verbeterde graphics en meer verhaal.

Watch on YouTube

Over Xenoblade Chronicles X

Xenoblade Chronicles X maakt deel uit van de Xenoblade Chronicles-franchise van Monolith Soft, dat tegenwoordig onderdeel uitmaakt van Nintendo. Er zijn drie hoofddelen in de rpg-serie verschenen, en Xenoblade Chronicles X staat daar los van.

De game speelt zich af in het jaar 2054, waarin de aarde is verwoest. Een kleine groep overlevenden is met een ruimteschip ontsnapt en neergestort op de planeet Mira. In een grote, open spelwereld kunnen spelers op verkenning gaan, en gebruikmaken van een Skell - een soort mech die in een voertuig kan transformeren en kan vliegen.

▼ Volgende artikel
''Deze God of War stelt teleur!'' - Power-Up Podcast #5
Huis

''Deze God of War stelt teleur!'' - Power-Up Podcast #5

Met de PlayStation State of Play nog vers in het geheugen, de aanloop naar Resident Evil Requiem, recente releases én gloednieuwe aankondigingen is er weer genoeg te bespreken! Simon en Jacco hebben een hartig woordje over voor God of War: Sons of Sparta, maar ook voor de aangekondigde trilogie-remake. Martin is ondertussen in High on Life 2 gedoken, en de jongens duiken ook nog in hun favoriete interviews ooit. Benieuwd welke dat zijn? Check dan snel de aflevering, baklap!

Watch on YouTube

00:00 Intro
01:05 Simon zijn ‘spannende’ carnaval
04:30 E-sportopleiding
10:25 Denis Dyack-interview
14:10 Layers of Fear 3-aankondiging
17:25 Aanloop naar Resident Evil Requiem
25:50 High on Life 2
29:50 Death Howl
39:20 God of War: Sons of Sparta
53:45 Twijfels over God of War-trilogie-remake
57:10 Favoriete interviews
01:07:25 Gecancelde Ubisoft-games
01:11:00 Outro

Je kan ook de podcast beluisteren hieronder of via deze link!