Apple wil de naam ‘pod’ beschermen en heeft daarvoor het woord gedeponeerd bij een organisatie die over patenten en merknamen gaat. De uitslag wordt in januari verwacht.

Apple is het zat dat andere fabrikanten het woord ‘pod' gebruiken om zo mee te liften op het succes van Apple. Momenteel zijn de pijlen gericht op de startende onderneming Sector Labs dat een videoprojector onder de naam Video Pod op de markt wil brengen. Apple stelt dat dit voor verwarring kan zorgen bij consumenten.

Dit is niet de eerste keer dat Apple bezwaar maakt, in 2006 klopte het al aan bij een bedrijf genaamd Podcast Ready dat zich bezig hield met podcast downloaden naar draagbare muziekspelertjes. Ook Profit Pod dat data verzamelt van frisdrankautomaten en TightPod dat beschermhoezen maakt voor laptops konden niet op de sympathie van Apple rekenen.

[Via TG Daily]