© CIDimport
Amerika wil af van 'illegale' muzieksite Allofmp3.com
De VS heeft Rusland voor een ultimatum gezet: als het de Russische muziekdienst Allofmp3.com niet sluit, dan wordt het land niet toegelaten tot de wereldhandelsorganisatie WTO. Volgens de VS is Allofmp3.com allesbehalve een legale muzieksite.Allofmp3.com bestaat door een maas in de Russische auteursrechtenwetgeving.
Amerika wil af van 'illegale' muzieksite Allofmp3.com
De VS heeft Rusland voor een ultimatum gezet: als het de Russische muziekdienst Allofmp3.com niet sluit, dan wordt het land niet toegelaten tot de wereldhandelsorganisatie WTO. Volgens de VS is Allofmp3.com allesbehalve een legale muzieksite.
Allofmp3.com bestaat door een maas in de Russische auteursrechtenwetgeving. Hierdoor hoeft er per album slechts éénmaal een auteursrechtenvergoeding afgedragen te worden, ongeacht het aantal downloads. Allofmp3.com claimt dus zelf dat zij juridisch geheel volgens de regels spelen: ze dragen gewoon geld af aan de Russische auteursrechtenorganisatie. Deze wordt overigens internationaal niet erkend.
Overigens is het dreigement van de VS niet het eerste: Allofmp3.com ligt al jarenlang onder vuur. Dat er met zo'n harde tegenmaatregel gedreigd wordt is overigens wel nieuw.
Bron: nu.nl