Apple demonstreert iPhone 4S, Siri en iCloud (video)
De iPhone 4S wordt in de onderstaande video kort geïntroduceerd. Greg Joswiak, leidinggevende van de marketingafdeling die de promotie van de iPhone regelt, legt in de video uit waarom Apple heeft besloten vast te houden aan het uiterlijk van de iPhone 4.
[youtube]SFfm2uQbaLM[/youtube]
Daarnaast heeft Apple een video online geplaatst waarin Siri, je eigen persoonlijke assistent die alleen op de iPhone 4S beschikbaar is, wordt gedemonstreerd.
[youtube]rNsrl86inpo[/youtube]
Tot slot heeft Apple een demonstratievideo van iCloud op YouTube geplaatst. De video toont hoe foto's die je op de iPhone neemt automatisch op bijvoorbeeld de Mac verschijnen. Ook iTunes Match komt in de video aan de beurt.
[youtube]DCjeSNomXrU[/youtube]
Via: [urkx=http://9to5mac.com/2011/10/04/apple-posts-todays-intro-videos-to-youtube/#more-96929]9to5Mac[/urlx]
Misschien vind je dit ook tof

Panasonic stopt met maken televisies, Chinees merk neemt productie over

Streamtips: nieuwe films en series – Monarch: Legacy of Monsters, Paradise en Lord of the Rings: The War of the Rohirrim

