ID.nl logo
Huis

Tim Ribberink was ook slachtoffer online treiteren

De zelfmoord van Tim Ribberink heeft nogal wat losgemaakt op Facebook en Twitter. Verder zijn er nu ook op internet pesterijen aan zijn adres opgedoken.

De dood van de twintigjarige Tim Ribberink, die zelfmoord heeft gepleegd naar aanleiding van aanhoudende pesterijen, heeft nogal wat los gemaakt op internet. De ouders van de jongen uit Tilligte hadden gisteren een rouwadvertentie geplaatst in de Twentse Courant Turbantia. Daarin stond onder andere de tekst van de afscheidsbrief die gericht was aan de ouders: "Lieve pap en mam, ik ben mijn hele leven bespot, getreiterd, gepest en buitengesloten. Jullie zijn fantastisch. Ik hoop dat jullie niet boos zijn. Tot weerziens, Tim."

Deze rouwadvertentie verscheen vrijwel direct op Facebook en werd daar meer dan 45.000 keer gedeeld via alleen al één persoon. Via Tweetreach de zoekterm Ribberink intypen laat zien dat er ook al meer dan 24.000 impressies op Twitter zijn geweest.

Online treiteren

Het blijkt dat Tim Ribberink ook online werd gepest. De jongen werkte bij ijscafé Happy Days in Denekamp. Op de restaurant-beoordelingssite Dinner Judge heeft iemand onder de naam van Tim 'beoordelingen' geplaatst over het ijsfacé met de volgende pesterijen:

“ik werk hier en ik ben een loser en homo. groet tim”

“Best grappig tentje, TOTDAT ik de bediening zag. Wat een kop die kerel. En in de wc lag een drol op de grond! Die kerel raapte dat gewoon met zijn blote handen op en ging gewoon verder met ijsjes uitscheppen!!Die trouwens niet te vreten waren… NO-GO tent, gatverdamme.”

De ouders van Tim Ribberink hebben tegen de persoon die deze berichten geplaatst heeft aangifte gedaan, hoewel nog niet bekend is wie hij of zij is. Vanmiddag wordt er op het gemeentehuis van gemeente Dinkelland een tekst voorrgelezen namens de familie naar aanleiding van alle publiciteit die de zelfmoord van Tim Ribberink heeft gekregen.

Via: Hyped

▼ Volgende artikel
Logitech geeft instap-gamingheadset een flinke update
Huis

Logitech geeft instap-gamingheadset een flinke update

De Logitech G325 Lightspeed Wireless, de nieuwe instap-gamingheadset van het bedrijf, is vanaf vandaag beschikbaar.

Volgens Logitech is de headset gericht op zowel comfort als een luxe game-ervaring. Zo weegt de G325 Lightspeed Wireless 212 gram en heeft het ontwerp een modernere uitstraling om ook buiten het gamen te dragen. Daarmee is ook de microfoonarm vervangen voor een beamforming microfoon, die met behulp van AI-ruisonderdrukking en spraakversterking de stem van spelers opvangt.

Ook ondersteunt de headset 24-bit audio, moet de batterij tot 24 uur meegaan kent het Lightspeed- en bluetoothverbindingen voor verbindingen met consoles en pc. Zoals gebruikelijk kunnen spelers ook een flink aantal instellingen aanpassen, zoals het geluid met een equalizer en game-presets, in de mobiele app of G Hub-software op pc.

De G325 heeft een adviesprijs van 79,99 euro is vanaf vandaag beschikbaar Logitech en andere winkels in de kleuren zwart, wit en lila.

Slide
Slide
Slide
Slide
Column AColumn B
Koptelefoon32 mm drivers, frequentierespons ~20 kHz
MicrofoonOmni‑patroon, dual beamforming, optionele AI‑ruisonderdrukking, frequentierespons 100 Hz–7 kHz
VerbindingenLIGHTSPEED 24‑bit/48 kHz, bereik tot 30 m, Bluetooth 5.3
Afmetingen194 mm hoog, 187 mm breed, 81 mm diep
Gewicht212 gram
BatterijOplaadbaar, tot 24 uur gebruik
Systeemvereisten (LIGHTSPEED)Windows, macOS, Switch 1/2, PS4/PS5, USB 2.0
Systeemvereisten (Bluetooth)Apparaten met Bluetooth 5.0 of hoger
SoftwareLogitech G HUB (logitechG.com/ghub)
DuurzaamheidGerecycled plastic, plasticvrije verpakking, geoptimaliseerde PCB, lichtgewicht ontwerp, optionele 80% laadlimiet, tot 46% PCR‑plastic
▼ Volgende artikel
HBO’s Harry Potter-serie verschijnt begin 2027
Huis

HBO’s Harry Potter-serie verschijnt begin 2027

De langverwachte HBO Max-serie gebaseerd op de Harry Potter-boeken zal ergens in het begin van 2027 uitkomen.

De langverwachte HBO Max-serie gebaseerd op de Harry Potter-boeken zal ergens in het begin Dat heeft HBO-baas Casey Bloys laten weten aan Deadline. Het was al bekend dat de serie ergens in 2027 uit zou komen op de streamingdienst, maar nu is dus duidelijk dat dit ergens begin volgend jaar wordt. Een specifiekere datum is er vooralsnog niet.

Over de Harry Potter-serie

Net zoals dat de filmreeks de Harry Potter-boeken verfilmde, zal de nieuwe HBO-serie dat ook doen. Elk seizoen moet daarbij de gebeurtenissen uit een boek behandelen. Er zouden bij succes dus zeven seizoenen kunnen verschijnen.

De opnames zijn al een aantal maanden bezig in het Verenigd Koninkrijk. Vorig jaar werden al diverse acteurs die de rollen op zich nemen onthuld. Zo zullen Dominic McLaughlin en Nick Frost (Hot Fuzz) te zien zijn als respectievelijk Harry Potter en Hagrid. Daarnaast zullen Arabella Stanton de rol van Hermione Granger (Hermelien Griffel) en Alastair Stout de rol van Ron Weasley (Ron Wemel) vertolken.

De showrunner van de serie is Francesca Gardiner, die eerder al aan The Man in the High Castle en His Dark Materials werkte. Eerder liet Gardiner weten dat het de bedoeling is dat ze haar eigen draai aan het verhaal geeft. Ook de geprezen regisseur Mark Mylod – bekend van Succession en The Last of Us – werkt aan de serie.

Nieuw op ID: het complete plaatje

Misschien valt het je op dat er vanaf nu ook berichten over games, films en series op onze site verschijnen. Dat is een bewuste stap. Wij geloven dat technologie niet stopt bij hardware; het gaat uiteindelijk om wat je ermee beleeft. Daarom combineren we onze expertise in tech nu met het laatste nieuws over entertainment. Dat doen we met de gezichten die mensen kennen van Power Unlimited, dé experts op het gebied van gaming en streaming. Zo helpen we je niet alleen aan de beste tv, smartphone of laptop, maar vertellen we je ook direct wat je erop moet kijken of spelen. Je vindt hier dus voortaan de ideale mix van hardware én content.