Het gaat om allerlei video’s die intern door Apple zijn gebruikt om medewerkers trainingen of informatie te geven. Onder de video’s bevinden zich onder andere officiële reparatievideo’s voor de iPhone 4, een instructievideo gericht op Apple Authorized Service Providers en een video over de componenten van de Apple Service Toolkit.

Naast de video’s is ook een reeks dcumenten online gezet. Het gaat onder andere om een technische handleiding voor het oplossen van problemen met een iPhone 4 en iPhone 4S en een trainingdocument voor AppleCare. Daarnaast publiceert Dickson ook diagnostische software voor de tweede generatie iPad op internet.

Wacht overigens niet te lang met het bekijken van de video's! Aangezien het gaat om interne video's van het bedrijf bestaat de kans dat Apple YouTube verzoekt de video's offline te halen.

[youtube]KBT7IB30hYQ[/youtube]

[youtube]HniUFdMcsRI[/youtube]

[youtube]PtblekQZ7cU[/youtube]

[youtube]uwd2dZXU3ME[/youtube]

[youtube]Owg08q1DZTQ[/youtube]

[youtube]JYZmAgZ8eJ4[/youtube]

[youtube]KdwMUv0dH0I[/youtube]

[youtube]52kR3iI1F4[/youtube]

[youtube]tr0B7n9Hfeg[/youtube]

[youtube]WOMvQsat1EI[/youtube]

[youtube]W-Rr6q34S4E[/youtube]

[youtube]J5gGOioyaHE[/youtube]

[youtube]RmR4v3WiDlM[/youtube]

[youtube]4G1JIwfZH2w[/youtube]