ID.nl logo
Apple roept ontwikkelaars op apps voor Mountain Lion in te dienen
© Reshift Digital
Huis

Apple roept ontwikkelaars op apps voor Mountain Lion in te dienen

Apple vraagt ontwikkelaars hun OS X Mountain Lion-apps in te dienen bij Apple. De apps kunnen hierdoor op tijd worden beoordeeld en goedgekeurd voor de Mac App Store, zodat de apps na de lancering direct beschikbaar zijn.

OS X Mountain Lion moet later deze maand worden gelanceerd. Het besturingssysteem zal net als Mac OS X Lion beschikken over de Mac App Store, de online winkel waar ontwikkelaars hun apps te koop aan kunnen bieden. De Mac App Store maakt net als de App Store op het iOS-platform gebruik van het 'walled garden'-principe. Dit wil zeggen dat alle apps die in de winkel beschikbaar zijn door Apple getest en goedgekeurd zijn.

Lancering

Dit proces kost uiteraard tijd. Apple vraagt daarom ontwikkelaars nu alvast hun apps voor OS X Mountain Lion in te dienen, zodat het bedrijf kan beginnen met het goedkeuren van apps. De oproep is een nieuwe aanwijzing de ontwikkeling van OS X Mountain Lion op schema ligt voor een lancering later deze maand. Het bedrijf gaf vanochtend als de Golden Master van het besturingssysteem vrij aan ontwikkelaars.

▼ Volgende artikel
De beste State of Play ooit! - Power-Up Podcast Special
Huis

De beste State of Play ooit! - Power-Up Podcast Special

Zo! Dat was niet alleen de langste, maar voor velen ook meteen de beste State of Play ooit! Met meer dan 25 titels op het menu stond deze showcase vooral bij Simon dik op z’n buik geschreven. Samen met Martin en Jacco blikt hij terug op (bijna) alles wat voorbij kwam, en duiken ze dieper in onder andere: God of War: Sons of Sparta, Kena: Scars of Kosmora, Castlevania: Belmont’s Curse, Project Windless en natuurlijk de aangekondigde John Wick-game! Benieuwd wat de jongens ervan vonden? Check dan als de wiedeweerga deze speciale extra aflevering, baklap!

Watch on YouTube

00:00 Intro
02:20 Ons oordeel
09:20 Project Windless
11:35 Resident Evil Requiem
13:35 Kena: Scars of Kosmora
19:00 Legacy of Kain: Defiance Remastered / Ascendance
22:45 Yakoh Shinobi Ops
27:25 Dead or Alive
31:45 Control: Resonant
36:05 Beast of Reincarnation
37:15 Neva: Prologue
39:05 Star Wars: Galactic Racer
42:35 Metal Gear Solid Collection 2
45:15 Castlevania: Belmont’s Curse
49:15 Silent Hill: Townfall
52:10 John Wick
54:35 God of War Trilogy Remake
56:35 God of War: Sons of Sparta
01:03:00 Horizon Hunters: Gathering
01:04:45 Onze Reddit-aankondiging
01:06:45 Outro

Je kan ook de podcast beluisteren hieronder of via deze link!

▼ Volgende artikel
Netflix brengt in maart documentaireserie rondom dinosauriërs uit
Huis

Netflix brengt in maart documentaireserie rondom dinosauriërs uit

Netflix komt in maart met een mini-documentairereeks die geheel om dinosauriërs draait. De serie heet simpelweg 'The Dinosaurs'.

In de serie, die in samenwerking met de makers van Our Planet is gemaakt, krijgen kijkers de opkomst en ondergang van de dinosauriërs mee, die met CGI op indrukwekkende wijze tot leven worden gewekt. Kijkers kunnen een groot scala aan dinosauriërs zien, waaronder de befaamde Tyrannosaurus Rex en de Stegosaurus.

De CGI wordt gemaakt door Industrial Light & Magic. Daarbij zullen de afleveringen aan elkaar gepraat worden door Morgan Freedom. Eerder verleende hij zijn stem ook al voor Life on Our Planet. Steven Spielberg - de regisseur van Jurassic Park - is als executive producer aangesteld.

The Dinosaurs zal uit vier afleveringen bestaan, die op 6 maart allemaal aan het aanbod van Netflix worden toegevoegd. Hieronder is een trailer te zien.

Watch on YouTube