ID.nl logo
Consumenten testen: Philips All-in-One 8500 Series – Strijkplank en stoomstrijker ineen
© Philips
Huis

Consumenten testen: Philips All-in-One 8500 Series – Strijkplank en stoomstrijker ineen

Strijken kan een tijdrovend en ingewikkeld klusje zijn: je hebt de juiste apparatuur nodig, de juiste plek, de juiste instellingen. Als er toch eens een alles-in-één-oplossing was... Dat dacht Philips ook, en daarom is er de All-in-One 8500 Series, een stoomstrijkijzer en strijkplank ineen. Het Review.nl Testpanel probeerde het apparaat een tijdje uit. Wat de testers ervan vonden, lees je in dit artikel.

In samenwerking met Philips

Alles wat je nodig hebt om je volledige kledingcollectie te strijken en bacterievrij te maken, dat is de Philips All-in-One in een notendop. Alles begint natuurlijk bij het strijken zelf. Het stoomstrijkijzer heeft een handig, ergonomisch handvat, zodat je hem altijd lekker vasthoudt. Bovendien weegt hij de helft minder dan een gewoon stoomstrijkijzer.

©Philips

Over het strijkijzer zelf is ook goed nagedacht. Door de OptimalTEMP-technologie hoef je je geen zorgen te maken over schroeiplekken op je kleding. Ontkalken is niet nodig, omdat er gebruik wordt gemaakt van dubbele motoren. Die techniek zorgt ook voor een extra krachtige uitstoot van stoom, zodat je zelfs de meest hardnekkige kreukels uit je kleding kunt halen.

De rest van het apparaat is erop gericht om het strijken zo makkelijk mogelijk te maken. De geïntegreerde strijkplank is verstelbaar: je kunt hem horizontaal neerleggen om kleding te strijken zoals op een gewone strijkplank, maar je kunt hem net zo goed verticaal draaien om je overhemden te strijken – en alles ertussenin. Door de afneembare basis met wieltjes neem je de All-in-One makkelijk mee door het hele huis.

Net als gewone stoomstrijkijzers zorgt de All-in-One er niet alleen voor dat je kleding er mooi uitziet, maar ook dat alles fris blijft. 99,9 procent van alle bacteriën op je kleding wordt gedood, dus nare geurtjes behoren voorgoed tot het verleden, ook als je kleding niet in de wasmachine kan.

Tot zover de basis. Wat vond het Review.nl Testpanel van de Philips All-in-One 8500 Series?

Gebruiksgemak

De Philips All-in-One is gemaakt voor gemak, en dat heeft het testpanel natuurlijk uitvoerig getest, en met resultaat. "Wat direct opvalt, is het gebruiksgemak van dit apparaat," zegt een van de testers. "De innovatieve strijkplank laat je zowel horizontaal als verticaal strijken en stomen, een enorm pluspunt. Het maakt het strijken van lastige kledingstukken zoals overhemden en jurken een stuk eenvoudiger."

Dat kan de rest van het testpanel beamen, niet alleen wat betreft de strijkplank, maar ook het stoomstrijkijzer zelf. "Ik ben onder de indruk van het gebruiksgemak," zegt een tester. "De ergonomische kop is aanzienlijk lichter dan gewone strijkijzers, waardoor het strijken veel comfortabeler is, en minder vermoeiend is voor de armen."

Iets wat de testers ook veel noemen als pluspunt is het waterreservoir. "Het reservoir is ruim een liter," zegt een tester, "dus je kunt veel kledingstukken strijken zonder dat je tussendoor steeds naar de kraan hoeft te lopen." Ook de drie verschillende standen – van matig, tot gemiddeld, tot heet – worden expliciet als voordeel genoemd.

Zelfs het uitpakken en installeren van de Philips All-in-One is een makkie: "Uitpakken, even logisch nadenken, en dan is het monteren echt een peulenschil," aldus een van de testers.

Een klein minpuntje dat genoemd wordt is dat de All-in-One voor een groot deel van kunststof gemaakt is, en dat hij daarom een beetje kan gaan wiebelen. Ook had de strijkplank volgens het panel iets langer gekund.

Strijken

Het strijken zelf was voor de testers een feestje. "De kleding wordt perfect glad, zelfs delicate stoffen zoals zijde," zegt een van de testers. Een andere tester is het daarmee eens: "De combinatie van strijkijzer en stomer is echt fijn. De strijkbout is zeer licht en glijdt makkelijk over stoffen heen, zelfs als je de strijkplank niet gebruikt. Bijvoorbeeld bij gordijnen of de bank. Stomen doet hij ook heel goed."

Ook een andere tester was lyrisch. "De hoeveelheid stoom is aanzienlijk, het maakt je kleding snel kreukvrij. Vooral de mogelijkheid om de stoomreiniger van de strijkplank af te halen is handig. Je kunt hem zo gebruiken om de bank te stomen. Het maakt het huishouden een stuk makkelijker. Een absolute meerwaarde, wat een geweldige aankoop!"

Uiterlijk

Strijkijzers en -planken zijn misschien niet de mooiste apparaten in je huis, maar ook over het uiterlijk van de All-in-One was het testpanel erg te spreken. "Het geheel voelt degelijk en kwalitatief aan, en ziet er erg luxe uit," zegt een van de testers. Een andere tester vult aan: "Het is een mooi, futuristisch apparaat om te zien: op zijn uiterlijk gooit hij hoge ogen." En: "De kleurencombinatie en het mooie ontwerp zijn zeker pluspunten," besluit een andere tester.

Onderdeel van het ontwerp is het inklapbare ontwerp, dat ook op veel goedkeuring kon rekenen. "Het feit dat je de plank kunt inklappen en daardoor makkelijk kunt opbergen, maakt hem erg geschikt voor kleinere ruimtes," zegt een van de testers. Een ander is het daarmee eens: "Het design is innovatief, ook door de wielen die eronder zitten; zo kun je hem makkelijk verplaatsen."

Ontdek de Philips All-in-One

op Kieskeurig.nl

Conclusie

Strijken is voor weinig mensen een favoriet klusje, maar met de Philips All-in-One 8500 Series wordt het in elk geval een stuk makkelijker. Het Review.nl Testpanel is lyrisch over het gebruiksgemak van het apparaat, zowel wat betreft de beweegbare strijkplank als de handige afneembare strijkkop.

De hoeveelheid stoom in de drie verschillende standen wordt als groot pluspunt ervaren: hierdoor wordt kleding moeiteloos gladgestreken en van nare luchtjes ontdaan. Ook het moderne uiterlijk wordt door de testers veel genoemd als voordeel, net als het inklapbare design om hem makkelijk op te kunnen bergen.

Al met al zijn de testers zeer tevreden over de Philips All-in-One. Het is daarom niet voor niets dat het apparaat wordt beoordeeld met een 7,7 als gemiddeld eindcijfer. Of, zoals een van de testers het verwoordt: "Mijn hekel aan strijken is verdwenen, ik ben absoluut verkocht!"

▼ Volgende artikel
Apple Experience op 4 maart: verwacht nieuwe MacBooks
© Apple
Huis

Apple Experience op 4 maart: verwacht nieuwe MacBooks

Apple organiseert op woensdag 4 maart een "speciale" Apple Experience. Het evenement is waarschijnlijk bedoeld om nieuwe MacBooks uit de doeken te doen.

Diverse journalisten hebben uitnodigingen ontvangen voor het evenement, dat op 4 maart vanaf 15:00 uur Nederlandse tijd tegelijk in New York, Londen en en Shanghai plaatsvindt. Het is waarschijnlijk dat de gasten daar een eerste blik krijgen op een aantal nieuwe Apple-producten, die hoogstwaarschijnlijk rond hetzelfde moment ook op internet onthuld worden.

Nieuwe MacBooks, iPhones en iPads

Zoals we onlangs al meldden heeft Apple volgens geruchten nieuwe producten in de maak, waaronder een nieuwe, goedkopere MacBook gericht op studenten. Deze zouden in de kleuren geel, groen en blauw komen, die dus ook op de uitnodiging van het evenement zijn te zien. De laptops zouden een A18 Pro-chip krijgen - een smartphonechip dus. Ook nieuwe MacBook Pro- en Air-modellen behoren tot de mogelijkheden, die volgens geruchten op de M5 Pro- en M5 Max-chips gaan lopen, alsmede nieuwe iPads.

Verder heeft Apple volgens geruchten de iPhone 17e in de maak, de opvolger van de iPhone 16e die waarschijnlijk evenveel gaat kosten: 599 dollar, oftewel 719 euro. De e-modellen van iPhone zijn betaalbaardere versies. Toch zou de 17e enkele verbeteringen ten opzichte van de 16e kennen. Zo zou er een A19-chip in de iPhone 17e zitten, een chip die ook in de duurdere, reguliere iPhone-modellen voorkomt. Verder zou de 17e ook Apple's 5G-chip bevatten, net zoals de duurdere iPhones. Het is echter mogelijk dat deze nieuwe iPhone al eerder wordt onthuld.

View post on X
▼ Volgende artikel
Waar voor je geld: 5 compacte televisies geschikt voor camper of caravan
© ID.nl
Huis

Waar voor je geld: 5 compacte televisies geschikt voor camper of caravan

Haal je binnenkort je camper of caravan weer van stal? Misschien is dit dan ook het moment om te kijken naar een upgrade. Op een regenachtige dag of tijdens een belangrijke sportwedstrijd is het fijn als je een televisie tot je beschikking hebt. Wij hebben vijf compacte modellen gevonden die geschikt zijn om in een camper of caravan te plaatsen.

LG 24TQ510S-PZ

De LG 24TQ510S-PZ combineert de eigenschappen van een computermonitor met die van een televisie. Het schermtype is Wide Viewing Angle, wat zorgt voor bredere kijkhoeken, zowel horizontaal als verticaal, in vergelijking met standaard panelen. Dit model draait op het webOS-platform, waarmee je toegang hebt tot een interface met diverse apps. Een onderscheidende specificatie is de ondersteuning voor AirPlay 2, waarmee je het scherm van Apple-apparaten kunt spiegelen. Ook Screen Share voor Android-apparaten via Miracast is geïntegreerd.

Het geluid wordt verzorgd door twee 5 watt speakers. Voor externe apparatuur zijn er twee HDMI-ingangen beschikbaar en een optische audio-uitgang. De resolutie bedraagt 1366 x 768 pixels en de helderheid van het paneel is gespecificeerd op 250 cd/m². Er is geen aparte 12-volt adapter meegeleverd, dus dit model werkt standaard op netstroom. Je caravan of camper moet deze optie dus bieden.

Salora 32MBA300

Salora 32MBA300 biedt jou een beeldscherm met een formaat van 32 inch met een LED-scherm. Het heeft een Full HD-resolutie en een standaard beeldfrequentie van 50 Hz. Voor de stroomvoorziening is er een specifieke 12-volt aansluiting aanwezig op de achterzijde van het toestel. Je maakt met deze televisie gebruik van het Android TV-platform, waarmee je via de ingebouwde wifimodule verbinding kunt maken met het internet voor het gebruiken van applicaties. Het delen van media vanaf je eigen mobiele apparaten doe je via de geïntegreerde Google Cast-functie.

De hardware is tevens voorzien van een DVB-T2/C/S2-tuner voor het ontvangen van verschillende soorten televisiesignalen. Daarbij kun je zenderlijsten direct inladen via het Canal Digitaal Fast Scan-systeem en is er ondersteuning voor de smartcards van Ziggo. Je kunt externe randapparatuur verbinden via de twee aanwezige HDMI-poorten, terwijl de Bluetooth-functionaliteit je de optie geeft om audiosignalen draadloos naar luidsprekers of een koptelefoon te sturen.

Samsung 24F6000F

Als je kiest voor de Samsung 24F6000F, krijg je een scherm met een Full HD-resolutie van 1920 bij 1080 pixels. Dit 2025-model is uitgerust met de Hyper Real Picture Engine en ondersteunt HDR voor het weergeven van content met een hoog dynamisch bereik. Het besturingssysteem is Tizen, dat fungeert als hub voor alle smart-functies en apps. Qua geluid ondersteunt de televisie Object Tracking Sound Lite (OTS Lite), een techniek die het geluid virtueel de actie op het scherm laat volgen.

Voor connectiviteit zijn er twee HDMI-poorten en een USB-poort aanwezig. Daarnaast beschikt het toestel over Bluetooth 5.2 en WiFi 5 voor draadloze verbindingen. Het scherm kan worden opgehangen met een VESA-beugel van 100 bij 100 millimeter. Dit model heeft geen specifieke 12-volt aansluiting en is ontworpen voor gebruik op het reguliere stroomnet.

Lenco LED-3263BK

Deze Lenco LED-3263BK werkt op basis van het Android Smart TV-besturingssysteem. Je navigeert bij dit toestel door een interface die via een wifi-module verbinding maakt met het netwerk voor de verwerking van digitale streams en gedownloade applicaties. De weergave van deze visuele informatie gebeurt op een LED-paneel met een beeldschermdiagonaal van 32 inch.

Dit apparaat heeft een ingebouwde voeding die geschikt is voor laagspanning, en je ontvangt bij het product de benodigde 12-volt autoadapter. Hiermee sluit je de televisie direct aan op de gelijkstroomcircuits van het vrijetijdsvoertuig. Wat betreft de fysieke aansluitmogelijkheden heb je bij dit model de beschikking over drie afzonderlijke HDMI-poorten aan de zijkant of achterzijde. Dit geeft je de ruimte om meerdere externe bronnen, zoals een satellietontvanger en een losse mediaspeler, gelijktijdig verbonden te houden zonder dat je steeds de kabels hoeft te verwisselen. De televisie verwerkt je opdrachten en instellingen volgens de netwerkprotocollen van het ingebouwde platform.

MEDION MD824000

Deze betaalbare MEDION MD824000 levert beeld via een LED-LCD paneel dat een diagonaal heeft van 24 inch, wat in centimeters neerkomt op 59,9. Je ziet de grafische beelden op dit scherm geprojecteerd in een Full HD-resolutie. De interne hardware omvat een triple tuner, waarmee je zelfstandig de televisiesignalen uit de ether, via de kabel of via een satellietschotel binnenhaalt.

Het stroomverbruik van de televisie valt tijdens werking in de categorie energieklasse E. Voor het gebruik in de camper of caravan tijdens je reis gebruik je de speciale 12-volt adapter die bij de televisie in de verpakking zit. Je sluit eventuele randapparatuur aan op dit model via de ene aanwezige HDMI-poort, terwijl er ook een USB-aansluiting in het toestel verwerkt zit.