ID.nl logo
Razendsnel zonder iTunes toch muziek op je telefoon
© Reshift Digital
Huis

Razendsnel zonder iTunes toch muziek op je telefoon

Dat synchroniseren van je telefoon kost toch eigenlijk altijd even wat tijd. Dit probleem hebben de ontwikkelaars van SimplePlay ook ervaren. Zij hebben ervoor gezorgd dat je nu via de cloud heel simpel en snel mp3 bestanden op je telefoon kan zetten.

Als je verbonden bent met een wireless netwerk kan je op eenvoudige wijze muziek naar deze app importeren. Via het tabblad 'upload' wordt een adres weergegeven welke je kan invoeren op je browser. Met een simpele druk op de knop kan je alle gewenste mp3 bestanden via het Wi-Fi netwerk uploaden. Binnen no-time staan de bestanden op SimplePlay onder het tabblad 'music'. Het werkt echt fantastisch.

Naast de volledige afspeellijst is het ook mogelijk om zelf playlists aan te maken. Kies 'edit' en 'add' en je kan alle nummers voor een bepaalde groep aanvinken. Geef deze vervolgens een naam, en het klusje is geklaard. Simpeler kan niet. Daarnaast werkt de app ook op de achtergrond, waardoor je ook andere activiteiten kan verrichten, zonder dat jouw muziek gestopt wordt.

Natuurlijk biedt iTunes een fantastische mogelijkheid tot het uploaden voor muziek. Toch ervaren sommige gebruikers dit nog als omslachtig en biedt SimplePlay een goede aanvulling. Alhoewel de app er prima uitziet is het misschien mogelijk het visuele aspect meer te betrekken in de toekomst. Albumillustraties worden bijvoorbeeld niet ingeladen.

Kortom

SimplePlay is een fantastische mogelijkheid tot het razendsnel uploaden van muziek. Simpel is dan ook echt de kerngedachte van deze app. Het aanmaken van een afspeellijst is in een mum van tijd gedaan en het navigeren is eenvoudig. Wellicht kan de app nog wat design gebruiken, maar deze eerste versie mag er zijn.

▼ Volgende artikel
Logitech geeft instap-gamingheadset een flinke update
Huis

Logitech geeft instap-gamingheadset een flinke update

De Logitech G325 Lightspeed Wireless, de nieuwe instap-gamingheadset van het bedrijf, is vanaf vandaag beschikbaar.

Volgens Logitech is de headset gericht op zowel comfort als een luxe game-ervaring. Zo weegt de G325 Lightspeed Wireless 212 gram en heeft het ontwerp een modernere uitstraling om ook buiten het gamen te dragen. Daarmee is ook de microfoonarm vervangen voor een beamforming microfoon, die met behulp van AI-ruisonderdrukking en spraakversterking de stem van spelers opvangt.

Ook ondersteunt de headset 24-bit audio, moet de batterij tot 24 uur meegaan kent het Lightspeed- en bluetoothverbindingen voor verbindingen met consoles en pc. Zoals gebruikelijk kunnen spelers ook een flink aantal instellingen aanpassen, zoals het geluid met een equalizer en game-presets, in de mobiele app of G Hub-software op pc.

De G325 heeft een adviesprijs van 79,99 euro is vanaf vandaag beschikbaar Logitech en andere winkels in de kleuren zwart, wit en lila.

Slide
Slide
Slide
Slide
Column AColumn B
Koptelefoon32 mm drivers, frequentierespons ~20 kHz
MicrofoonOmni‑patroon, dual beamforming, optionele AI‑ruisonderdrukking, frequentierespons 100 Hz–7 kHz
VerbindingenLIGHTSPEED 24‑bit/48 kHz, bereik tot 30 m, Bluetooth 5.3
Afmetingen194 mm hoog, 187 mm breed, 81 mm diep
Gewicht212 gram
BatterijOplaadbaar, tot 24 uur gebruik
Systeemvereisten (LIGHTSPEED)Windows, macOS, Switch 1/2, PS4/PS5, USB 2.0
Systeemvereisten (Bluetooth)Apparaten met Bluetooth 5.0 of hoger
SoftwareLogitech G HUB (logitechG.com/ghub)
DuurzaamheidGerecycled plastic, plasticvrije verpakking, geoptimaliseerde PCB, lichtgewicht ontwerp, optionele 80% laadlimiet, tot 46% PCR‑plastic
▼ Volgende artikel
HBO’s Harry Potter-serie verschijnt begin 2027
Huis

HBO’s Harry Potter-serie verschijnt begin 2027

De langverwachte HBO Max-serie gebaseerd op de Harry Potter-boeken zal ergens in het begin van 2027 uitkomen.

De langverwachte HBO Max-serie gebaseerd op de Harry Potter-boeken zal ergens in het begin Dat heeft HBO-baas Casey Bloys laten weten aan Deadline. Het was al bekend dat de serie ergens in 2027 uit zou komen op de streamingdienst, maar nu is dus duidelijk dat dit ergens begin volgend jaar wordt. Een specifiekere datum is er vooralsnog niet.

Over de Harry Potter-serie

Net zoals dat de filmreeks de Harry Potter-boeken verfilmde, zal de nieuwe HBO-serie dat ook doen. Elk seizoen moet daarbij de gebeurtenissen uit een boek behandelen. Er zouden bij succes dus zeven seizoenen kunnen verschijnen.

De opnames zijn al een aantal maanden bezig in het Verenigd Koninkrijk. Vorig jaar werden al diverse acteurs die de rollen op zich nemen onthuld. Zo zullen Dominic McLaughlin en Nick Frost (Hot Fuzz) te zien zijn als respectievelijk Harry Potter en Hagrid. Daarnaast zullen Arabella Stanton de rol van Hermione Granger (Hermelien Griffel) en Alastair Stout de rol van Ron Weasley (Ron Wemel) vertolken.

De showrunner van de serie is Francesca Gardiner, die eerder al aan The Man in the High Castle en His Dark Materials werkte. Eerder liet Gardiner weten dat het de bedoeling is dat ze haar eigen draai aan het verhaal geeft. Ook de geprezen regisseur Mark Mylod – bekend van Succession en The Last of Us – werkt aan de serie.

Nieuw op ID: het complete plaatje

Misschien valt het je op dat er vanaf nu ook berichten over games, films en series op onze site verschijnen. Dat is een bewuste stap. Wij geloven dat technologie niet stopt bij hardware; het gaat uiteindelijk om wat je ermee beleeft. Daarom combineren we onze expertise in tech nu met het laatste nieuws over entertainment. Dat doen we met de gezichten die mensen kennen van Power Unlimited, dé experts op het gebied van gaming en streaming. Zo helpen we je niet alleen aan de beste tv, smartphone of laptop, maar vertellen we je ook direct wat je erop moet kijken of spelen. Je vindt hier dus voortaan de ideale mix van hardware én content.