ID.nl logo
Huis

Signal PL521 Duo

Een strak zwart notebook met een wat saaie zakelijke uitstraling.

Een nadeel van het zwarte kunststof is dat het mat is, waardoor je er alle vette vingerafdrukken goed op ziet. Een ander opvallend gebruiksaspect is het wat klein uitgevoerde touchpad, wat de bediening niet echt vergemakkelijkt. Het 15, 4 inch breedbeeldscherm is goed, wel iets te glimmend, met een hinderlijke reflectie en een redelijke kijkhoek. De geluidskwaliteit van de speakertjes is matig. Er is weinig ventilatorlawaai.

De Intel Pentium dual core processor is een van Intels budget processoren, met 1 MB cache en zonder 64 bits instructieset. Dankzij de toch behoorlijke kloksnelheid van 1,86 GHz en de twee processorkernen, levert het notebook toch redelijke prestaties en is ook de bediening behoorlijk responsief. De grafische prestaties van de Ati Radeon Xpress met geshared geheugen zijn voldoende. Het geheel wordt met Windows Vista Premium wel wat beperkt door het bescheiden geheugen van 1 GB.

PluspuntenMinpuntenConclusie

  • Windows Vista Home Premium

  • rugtas

  • geen flashcardlezer

  • beperkt geheugen

  • batterijduur

Een heel aardig notebook prima geschikt voor algemeen dagelijks gebruik, met een heel behoorlijke prijs/prestatieverhouding.Beoogde doelgroepconsument
GarantietypePickup & returnGarantietermijn2 jaarProcessorfamilieIntel Core DuoProcessormodelT2130Processorsnelheid (GHz)1.86Intern geheugen (GB)1GeheugensoortDDR2-667ChipsetATI Radeon Xpress 200MGeluidschipHigh Definition audioGrafische chipsetATI RADEON XPRESS 200M SeriesGrafisch geheugen (MB)0Schijfcapaciteit (GB)160Optische driveDVD multiwriterNetwerkaansluitingen1x Fast EthernetDraadloze verbindingen802.11 b/g
Schermformaat (inch)19Schermresolutie (pixels)1280 x 800Reflectered scherm?neeUSB-poorten3Overige aansluitingenvga
line-out
microfoon
BesturingssysteemWindows Vista Home PremiumAfmetingen (cm)3.6 x 36 x 27Gewicht (kg)2.7

Uitstekend
▼ Volgende artikel
Home Alone- en The Last of Us-actrice Catherine O'Hara overleden
Huis

Home Alone- en The Last of Us-actrice Catherine O'Hara overleden

Catherine O'Hara, de actrice die onder andere bekend is van haar rol in de eerste twee Home Alone-films, is op 71-jarige leeftijd overleden.

Ze kwam in haar huis te Los Angeles te overlijden na een korte ziekte. Het internet stond gisteren vol met mooie herinneringen aan O'Hara van collega-acteurs en anderen uit het acteervak.

De Canadees-Amerikaanse actrice was vooral bekend om haar rol als moeder van hoofdpersonage Kevin McCallister in de eerste twee Home Alone-films. Ook haar rol als Delia Deetz in de gotische Tim Burton-film Beetlejuice was bekend.

De laatste jaren kreeg O'Hara's carrière een tweede leven dankzij haar rol in de sitcom Schitt's Creek, alsmede in het vervolg op Beetlejuice. Daarnaast had ze rollen in recente series als The Last of Us en The Studio.

View post on X
Nieuw op ID: het complete plaatje

Misschien valt het je op dat er vanaf nu ook berichten over games, films en series op onze site verschijnen. Dat is een bewuste stap. Wij geloven dat technologie niet stopt bij hardware; het gaat uiteindelijk om wat je ermee beleeft. Daarom combineren we onze expertise in tech nu met het laatste nieuws over entertainment. Dat doen we met de gezichten die mensen kennen van Power Unlimited, dé experts op het gebied van gaming en streaming. Zo helpen we je niet alleen aan de beste tv, smartphone of laptop, maar vertellen we je ook direct wat je erop moet kijken of spelen. Je vindt hier dus voortaan de ideale mix van hardware én content.

▼ Volgende artikel
Gerucht: PlayStation Portal met oledscherm komt dit jaar uit
Huis

Gerucht: PlayStation Portal met oledscherm komt dit jaar uit

Sony zou volgens geruchten in de loop van dit jaar een nieuwe versie van de PlayStation Portal uitbrengen. Deze nieuwe editie zou een oledscherm hebben.

Dat claimt de over het algemeen zeer betrouwbare leaker Kepler_L2 op het NeoGAF-forum. In eerste instantie meldde hij alleen dat Sony aan een revisie van het apparaat werkt, maar kort daarna maakte hij duidelijk dat het een oledscherm zou hebben. Meer informatie werd niet gegeven, en Sony heeft op moment van schrijven nog geen officiële aankondiging gedaan.

View post on Instagram
 

De PlayStation Portal

De PlayStation Portal verscheen in 2023 en laat spelers games die ze op de PlayStation 5 hebben of via PlayStation Plus Premium via de cloud spelen streamen naar de Portal-handheld. Op die manier hoeft een televisie niet gebruikt te worden.

De huidige PlayStation Portal heeft een lcd-scherm die games in 1080p kan weergeven. Een oledscherm zorgt over het algemeen voor een scherpere weergave van games en andere media, met betere, realistischere zwartwaarden.

Handheld die games lokaal draait

Tot slot benadrukt Kepler_L2 dat Sony ook werkt aan een PlayStation-handheld die games lokaal kan draaien, in plaats van streamen. Hoe deze handheld zich verhoudt tot het nieuwe Portal-model is niet bekend. Er gaan al langer geruchten over een PlayStation-handheld die in eerste instantie gelijktijdig met de PlayStation 6 moest verschijnen, al zou Sony overwegen die nieuwe console intern uit te stellen. Wat dat voor de nog onbevestigde handheld betekent qua releasedatum, is niet duidelijk.

Nieuw op ID: het complete plaatje

Misschien valt het je op dat er vanaf nu ook berichten over games, films en series op onze site verschijnen. Dat is een bewuste stap. Wij geloven dat technologie niet stopt bij hardware; het gaat uiteindelijk om wat je ermee beleeft. Daarom combineren we onze expertise in tech nu met het laatste nieuws over entertainment. Dat doen we met de gezichten die mensen kennen van Power Unlimited, dé experts op het gebied van gaming en streaming. Zo helpen we je niet alleen aan de beste tv, smartphone of laptop, maar vertellen we je ook direct wat je erop moet kijken of spelen. Je vindt hier dus voortaan de ideale mix van hardware én content.