Bij het zien van de foto hiernaast dachten we even dat Siemens in de mobieltjes was gestapt, maar nee: het blijkt een gewone vaste telefoon te zijn.
Dat we door de Gigaset SL400 op het verkeerde been werden gezet, is niet geheel onlogisch: de telefoon is niet groter dan een gemiddeld mobieltje en heeft, dankzij het grote display, behoorlijk wat weg van draagbare broertjes.
Ook qua functionaliteit is er gespiekt bij de mobieltjes. Met de SL400 kan gebeld worden, maar ook ge-sms't. Er zit een agendafunctie om voor het opslaan van bijvoorbeeld verjaardagen en belangrijke afspraken. Bovendien is het mogelijk eigen foto's en ringtones te koppelen aan de contacten, zodat u meteen ziet (en/of hoort) wie er belt. Makkelijk, want je ziet en hoort direct wie je belt.
Als het toestel op stand-by modus staat, toont de SL400 automatisch een analoge klok. Daarnaast is deze telefoon ook een persoonlijk digitaal fotolijstje. Via bluetooth en mini-usb is het heel makkelijk om foto's te uploaden en die vervolgens als slideshow te laten zien.
















