De app beschikt over videobewerkingsmogelijkheden en kan gekoppeld worden met Twitter en Facebook. De video’s kunnen worden toegevoegd aan een straam binnen de app (zoals met Instagram) of ze kunnen worden ingesloten in tweets.

Vine werd door Twitter overgenomen en brengt nu dus de app uit die ongetwijfeld ook weer de concurrentie aan moet gaan met Instagram van Facebook.Net als de beperking van 140-karakters hopen de makers dat een dergelijke beperking uitnodigt tot creatief gebruik. Hopelijk betekent dat dus niet dat we straks 6-seconden video’s krijgen te zien van iemands lunch….

Op YouTube vinden we al de eerste videoreview (de Android mascotte is wellicht een beetje verwarrend want de app is nog niet uit voor Androd):

Vine App downloaden

De app is In de Apple App Store te downloaden.