Sony onthult nieuwe gamemonitor en -koptelefoon

Inzone M10S II
Inzone M10S II

Sony heeft een nieuwe gamemonitor met een oledpaneel en een koptelefoon met een open achterkant aangekondigd.

De monitor betreft de Inzone M10S II, die in samenwerking met esportsorganisatie Fnatic is ontworpen voor topprestaties in esports. Volgens Sony biedt de monitor verbeterde beeldkwaliteit, geavanceerde gamefeatures en een strak design.

De Inzone M10S II heeft een oledpaneel dat ook in de nieuwste monitoren van Asus en LG zit. Met een formaat van 27" en een maximale resolutie van 2560x1440 kan er maximaal 540Hz vertoond worden, tenzij er een 720p-resolutie wordt aangehouden; dan is 720Hz mogelijk. Ook is er een snelle responstijd van 0,02 ms.

Uniek is ook dat het formaat van 27" teruggeschakeld kan worden naar 24,5" in de toernooimodus, waardoor professionele gamers de monitor kunnen afstemmen op de competitieve omstandigheden.

Daarbij maakt de monitor gebruik van Motion Blur Reduction (MBR) om scherpere beelden op te leveren. Waar veel schermen donkerder worden om bewegingsonscherpte te verminderen, behoudt de M10S II volgens Sony juist zijn helderheid.

De monitor komt in juni uit en gaat 1350 euro kosten. Daarmee ligt de prijs van de monitor hoger dan vergelijkbare monitors van LG en Asus.

De Inzone H6 Air-koptelefoon

Zoals gezegd heeft Sony ook een nieuwe, bedrade gamekoptelefoon uit de doeken gedaan, de Inzone H6 Air. Het is de eerste gamekoptelefoon van het bedrijf met een open achterkant. "Met het open-back ontwerp biedt de Inzone H6 Air een realistisch en meeslepend geluidsbeeld, waardoor het voelt alsof je je midden in de game bevindt", zo schrijft Sony.

Volgens het bedrijf zorgt het open ontwerp aan de achterkant voor een natuurlijker en ruimtelijker geluid, omdat het geluid niet wordt opgesloten in de oorschelp. Dit levert een authentieke en levensechte luisterervaring op.

De koptelefoon heeft daarbij een voorinstelling voor rpg's en adventuregames. Deze equalizeroptie is bootst de akoestiek van een professionele geluidsstudio na, wat voor een meeslepende ervaring moet zorgen. Ook is er een verstelbare microfoon aanwezig. De koptelefoon verschijnt later deze maand en kost 200 euro.

Sony heeft tot slot ook diverse andere nieuwe Fnatic-edities van Inzone-accessoires aangekondigd en uitgebracht, namelijk de Inzone Mouse-A Fnatic Orange Edition (200 euro), de Inzone Mat-F Fnatic Orange Edition (110 euro), de Inzone Mat-D (70 euro) en een transparante Glass Purple-versie van de Inzone Buds (200 euro).

Kieskeurig
Geen producten gevonden.