Sinds gisteren wordt er op diverse sites gemeld dat er problemen zijn met de oudere Playstation 3 consoles op het Playstation Netwerk. Het zijn alleen de oudere modellen, voor de nieuwe Slim-versie, die daar last van hebben. Sony meldt dat de problemen nu opgelost zijn en dat de Playstations weer gebruikt kunnen worden.

Gisteren werden Playstation 3 gebruikers geconfronteerd met vervelende foutmeldingen, die tot gevolg hadden dat de console vrijwel onbruikbaar werd, omdat met name de online functies het af lieten weten. Sony heeft nu gezegd dat er sprake is van een soort millennium bug. De interne klok van het Playstation behandelde 2010 als een schrikkeljaar. Dat gaat dan natuurlijk op 1 maart mis. Gisteren werd dan ook het advies gegeven de oudere Playstation 3 systemen een dagje niet te gebruiken.

Volgens Sony is het probleem nu gefixt en de Playstation 3 gebruiker zouden hun systeem nu weer kunnen gebruiken. Als er toch nog problemen optreden is het zaak de datum met de hand of via internet goed te zetten.