De NTR (NPS, Teleac en RVU) laat op zijn website weten dat het extra Sinterklaasjournaal is ingelast naar aanleiding van een bijzonder en urgent nieuwsfeit. Ze hebben daartoe besloten in samenwerking met de Nederlandse Publieke Omroep.
Aanleiding onbekend
Gezien de ontwikkelingen is het op dit moment niet mogelijk nadere mededelingen te doen staat verder op de website te lezen. Dit leidt ertoe dat de speculaties een vlucht nemen op internet met als gevolg dat het sinterklaasjournaal een trending topic op Twitter is, zowel in Nederland als wereldwijd.
UPDATE: Het Sinterklaasnieuws is al gelekt via de eigen website van de NTR. Het extra journaal zal gaan over het afscheid van Sinterklaas Bram van der Vlugt. Zijn opvolger is Stefan de Walle, vooral bekend als zoon Kees uit de tv-serie Flodder.

















