Morgen is de release van Call of Duty Modern Warfare 2, een titel waar door een grote groep gamers reikhalzend wordt uitgekeken. De belangstelling is zo groot, dat een aantal winkels speciaal vannacht al open gaat.
In totaal gaan er in de Benelux 123 winkels open. Vooral de Media Markt in Rotterdam Centrum maakt er vanavond vanaf tien uur werk van. De fans van de game krijgen daar gratis T-shirts, keychains, tijdschriften, Monster Energy drinks en, geheel in stijl, een patatje oorlog.
Daarnaast maken de fans die in camouflage kleding komen kans om de laatste Prestige Edition-nachtkijkers te winnen. Daarnaast is er veel entertainment en zijn er zelfs drill sergant booth babes ingehuurd.
Naast Media Markt zullen ook Game Mania, Free Record Shop, E Plaza, Nedgame en Smartoys vannacht hun deuren openen.
Call of Duty Modern Warfare 2 is verkrijgbaar voor Xbox 360, PlayStation 3 en de PC.
















