Jamai Loman en Fred van Leer hebben afgelopen weekend de website gepestmaartrots.nl gelanceerd die slachtoffers van pesten een hart onder de riem steekt. Bekende Nederlanders kunnen er hun verhaal kwijt. De site heeft al veel positieve reacties mogen ontvangen.

Gepestmaartrots.nl positief ontvangen
Foto: CIDimport

Na de berichten over Tim Ribberink en andere zelfmoorden onder tieners vonden Jamai Loman en Fred van Leer het tijd om hun bekendheid in te zetten tegen pesten en dat hebben ze gedaan met gepestmaartrots.nl.

Gepestmaartrots.nl positief ontvangen
Foto: CIDimport

Pesters zullen er altijd blijven volgens de initiatiefnemers en zij willen zich daarom met name richten op degene  die gepest worden. De website moet de slachtoffers inspireren door te laten zien dat succesvolle bekende Nederlanders vroeger ook slachtoffer zijn geweest van pesten. Naast de oprichters doen ook andere bekende Nederlanders een boekje open over gepest worden. Momenteel staan er verhalen op van Froukje de Both, Daphne Deckers, Mike Weerts en Maurice Wijnen. Op de Gepest maar trots Facebook-pagina staan al veel positieve reacties en heeft inmiddels meer dan 3500 likes ontvangen. Ook wijkagenten prijzen het initiatief.