Gelukkig kwam er uiteindelijk ‘maar’ 1500 opdagen, ondanks dat het feestje was afgelast. De jonge feestgangers stonden met hun drank, taarten en cadeaus’s  echter voor een dichte deur want Thessa was het huis al ontvlucht. Zij vierde haar verjaardag stilletjes bij haar opa en oma. De ouders van de jarige tiener hadden de politie op de hoogte gesteld en een particulier beveiligingsbedrijf ingehuurd om hun huis te bewaken op de vrijdagavond van het feest.

Ook politie komt op feestje
De 1500 mensen begonnen toen zelf maar aan het feestje met de zelf meegebrachte drank. Het liep echter uit de hand waarbij kliko’s werden omgegooid en auto’s werden vernield. Ook waren er veel meisjes op slippers die snijwonden aan hun voeten overhielden door al het gebroken glas van de flessen. Honderd politieagenten rukten uit om de orde te handhaven. Elf mensen werden aangehouden. De politie gaf aan dat het een grote gekte was maar dat het toch overwegend vreedzaam verliep.

Niet de eerste keer
Het is niet de eerste keer dat het op deze manier fout gaat. Eind vorig jaar kwam een Engelse tiener hetzelfde. De Britse15-jarige Rebecca gaf een feestje voor 15 vriendinnen waarbij zij ook het evenement niet als 'privé' had aangemerkt waardoor er 21.000 aanmeldingen binnen kwamen.

[Via: Huffingtonpost]