Om deze service te optimaliseren gaat Plantvillage in de toekomst computers inzetten voor het oplossen en beantwoorden van de problemen. De bedoeling is om een algoritme te creëren met afbeeldingherkenning om op deze manier nog sneller de problemen te identificeren. Vooral derdewereldlanden profiteren van de gezamenlijke kennis binnen de community. Volgens de oprichters is 35% van de gebruikers afkomstig uit deze landen. Hiermee onderstrepen de bedenkers van Plantvillage het maatschappelijke doel van de app. Met Plantvillage is het voor de werkende boer, maar ook zeker voor de hobby-tuinier een medium om snel oplossingen mee te vinden.
De makers zijn momenteel in gesprek met een aantal grote bedrijven om zo te zorgen dat er veel wetenschappers en experts aan boord komen. Wanneer het algoritme klaar is, is nog onbekend.
Databank van planten biedt hulp bij tuinieren

Foto: CIDimport
Voor onverklaarbare botanische problemen is tegenwoordig een mobiele oplossing: Plantvillage. De app is een online gemeenschap waar gebruikers hun vragen kunnen stellen aan anderen. Plantvillage biedt een enorme databank aan planten en geeft gebruikers de mogelijkheid tot het stellen en beantwoorden van botanische vragen.
Net Binnen

Tech
1 uur geledenWWDC 26: dit weten we al over de nieuwe Siri en iOS 27

Tech
1 uur geledenWhatsApp krijgt incognitomodus voor AI-chats: hoe privé is dat echt?

Games
1 uur geledenNintendo is aanwezig op Gamescom dit jaar

Tech
2 uur geledenGoogle Workspace-logo's worden vernieuwd en zijn duidelijker

Entertainment
3 uur geledenHBO Max toont tweede teaser trailer van DC-serie Lanterns

Games
4 uur geledenPlayStation brengt geen singleplayergames meer naar pc

Tech
5 uur geledenNederlands luchtalarm wordt in 2028 uitgefaseerd

Tech
5 uur geledenChrome weer lekker vlot: energiebesparing remt de prestaties

Games
gisteren 21:33PlayStation Plus wordt 1 euro per maand duurder voor nieuwe abonnees
Misschien vind je dit ook interessant
Reacties laden...






