Een man in de Amerikaanse staat Georgia is ternauwernood ontkomen aan serieuze brandwonden toen de iPod Nano in zijn broekzak in brand vloog. De exacte oorzaak van de brand is niet bekend.Volgens Danny Williams was een dun papiertje dat in de broekzak met de iPod Nano zat het enige dat hem beschermde tegen de vlammen van de brandende mp3-speler. Het apparaatje brandde wel een gat in de broek van de man.
Op het moment dat de iPod Nano in brand vloog, was Williams aan het werk in zijn kiosk op het internationale vliegveld Hartsfield-Jackson in Atlanta. Volgens Williams had er een ramp kunnen gebeuren. "Indien de beveiliging van het vliegveld was langsgekomen en ze mij hadden gezien terwijl er rook bij me vandaan kwam, hadden ze kunnen denken dat ik een terrorist was," aldus Williams.
Volgens de ouders van Williams heeft Apple belooft om het defecte apparaat om te ruilen in een nieuwe. Apple heeft nog niet officieel gereageerd op het incident.
Broek vliegt in brand door iPod Nano

Een man in de Amerikaanse staat Georgia is ternauwernood ontkomen aan serieuze brandwonden toen de iPod Nano in zijn broekzak in brand vloog. De exacte oorzaak van de brand is niet bekend. Volgens Danny Williams was een dun papiertje dat in de broekzak met de iPod Nano zat het enige dat hem beschermde tegen de vlammen van de brandende mp3-speler.
Net Binnen

GTA 6-Collector's Edition zonder game onthuld - Prijzen en kopen

De nieuwe Dreame T Series: vijf ultraslanke vloerreinigers boordevol slimme techniek

Ubisoft werkte schijnbaar aan een Ganondorf-game, totdat Nintendo daar de stekker uit trok

Call of Duty: Warzone ontvangt een toggle die ‘niet-militair’-ogende skins verbergt

Razendsnelle schijfmigratie met Hasleo Disk Clone

Overstappen op accugereedschap: hier moet je op letten

ASUS Googlebook 14 komt in december naar Nederland

DC’s meest unieke Batman-film is uitgesteld








