Komende donderdag start in Las Vegas de CES, 's werelds grootste beurs op het gebied van consumentenelektronica. Volgens trendwatchers zullen er vier trends zijn die dit jaar prominent aanwezig zullen zijn.
De eerste grote trend wordt gevormd door Apps, een term die in het begin vooral gebruikt werd voor extra applicaties voor Apple's iPhone, maar die nu ook wordt toegepast op toepassingen voor andere producten. Televisies bijvoorbeeld: nu internet op televisie voorzichtig zijn intrede heeft gedaan, zullen er dit jaar ook hiervoor veel Apps uitkomen.
Een andere grote trend is zonder twijfel eco. Dit jaar zullen er ontwikkelingen komen die verder gaan dan bijvoorbeeld recyclebare verpakkingen en het minimaliseren van milieu-onvriendelijke grondstoffen. Volgens de glazen-bol-kijkers van de CES zullen vooral LED en e-inkt dit jaar steeds vaker voorkomen.
Daarnaast zal er op de CES dit jaar ook bijzonder veel aandacht zijn voor mobiele apparaten.
















