Als een vis in… nouja, de usb-poort dus

Als een vis in… nouja, de usb-poort dus
Foto: CIDimport

We hebben de afgelopen jaren wat bijzondere usb-sticks voorbij zien komen - in de vorm van munten, sushi, boomtakken, noem maar op. Eind vorig jaar verraste Emtec ons nog met een reeks stickjes onder de noemer Zoo: een panda, beer, muis en panter. Nu de zomer eraan komt is het tijd voor een zomerse variant op deze dierentuin: Aquarium.In dit geval gaat het om usb-sticks die 'vermomd' zijn als dolfijn, zeeschildpad, anemoonvis en pinguïn. Ze zijn er in 2, 4 en 8 GB, hebben een leessnelheid tot 24 MB/s en een schrijfsnelheid tot 11 MB/s. Werken doen ze onder Windows, Mac én Linux - waarvoor met name de pinguïn ons erg geschikt lijkt.Heel goedkoop zijn ze niet (vanaf € 14,99); u betaalt ook voor het uiterlijk. Maar dat is dan ook wel heel zomers!

We hebben de afgelopen jaren wat bijzondere usb-sticks voorbij zien komen - in de vorm van munten, sushi, boomtakken, noem maar op. Eind vorig jaar verraste Emtec ons nog met een reeks stickjes onder de noemer Zoo: een panda, beer, muis en panter. Nu de zomer eraan komt is het tijd voor een zomerse variant op deze dierentuin: Aquarium.

In dit geval gaat het om usb-sticks die 'vermomd' zijn als dolfijn, zeeschildpad, anemoonvis en pinguïn. Ze zijn er in 2, 4 en 8 GB, hebben een leessnelheid tot 24 MB/s en een schrijfsnelheid tot 11 MB/s. Werken doen ze onder Windows, Mac én Linux - waarvoor met name de pinguïn ons erg geschikt lijkt.

Heel goedkoop zijn ze niet (vanaf € 14,99); u betaalt ook voor het uiterlijk. Maar dat is dan ook wel heel zomers!