PatchGuard is een functionaliteit in de 64-bit versie van Vista waardoor externe software geen toegang heeft tot de Windows-kernel. Microsoft gaat externe beveiligingsbedrijven een speciale API geven waarmee ze toegang krijgen tot de kernel. Met de API kunnen de bedrijven ook het Microsoft Security Center omzeilen zodat een gebruiker niet constant een waarschuwing krijgen dat het besturingssysteem in gevaar is.
Microsoft is tevens akkoord gegaan om een nieuw bestandsformaat genaamd XPS - dat gebruikt wordt in Vista en Office en moet concurreren met Adobe’s pdf - voor te leggen aan een internationale organisatie die standaarden beoordeeld. Hierdoor wordt het mogelijk voor andere bedrijven om het nieuwe formaat te gebruiken.
Microsoft hoopt dat door de aanpassingen – die in alle Europese versies van het besturingssysteem worden doorgevoerd – Vista op tijd uitgebracht kan worden.
Bron: www.smh.com.au
Microsoft past Europese versie Vista aan
Microsoft zal de Europese versie van Vista aanpassen om de Europese Commissie tevreden te stellen. Microsoft gaat onder andere veranderen hoe een gebruiker zijn favoriete zoekmachine kan instellen wanneer hij Microsofts nieuwe versie van Internet Explorer gebruikt. De beveiliging van Vista zal ook aangepast worden. De aanpassing moet ervoor zorgen dat andere beveiligingsbedrijven PatchGuard kunnen omzeilen en daardoor beter bij het hart van het besturingssysteem kunnen komen.
Net Binnen

Waar speelt Grand Theft Auto 6 zich af?

Via Amazon kun je straks tot 15:00 uur bestellen en dezelfde dag ontvangen

Verwacht genoeg PlayStation 5-exemplaren rond de Grand Theft Auto 6-release

Update: 4k-content tijdelijk niet op Disney+ beschikbaar vanwege patent

Review Oppo Reno 16 Pro – Gevoelsmatig duur, maar die Bubble is wel leuk

Gears of War: E-Day bevat nieuwe multiplayermodus Horde Siege

LinkedIn gaat harder optreden tegen 'AI-slop'

6 apps voor augustus 2026: van planten herkennen tot altijd op tijd opstaan








