ID.nl logo
Zekerheid & gemak

Google gooit op verzoek Facebook uit Friend Connect

Het is Google en Facebook niet gelukt om tot een afspraak te komen omtrent Google's Friend Connect-dienst. Op verzoek van Facebook heeft Google de dienst zo aangepast dat gebruikers geen toegang meer hebben tot hun Facebook-account.Google doet niet geheimzinnig over zijn uitsluitsel van Facebook. Wanneer een gebruiker inlogt op Friend Connect dan ziet hij in plaats van het Facebook-logo de tekst "disabled by Facebook".


Google, MySpace en Facebook hadden het concept van de ‘ommuurde tuin' bedacht. Gebruikers van de drie diensten zouden gebruikmaken van een enkel platform zodat ze makkelijk accounts en gegevens konden uitwisselen. Al gauw ontstonden er problemen omtrent de privacy van gebruikers toen bleek dat Google's Friend Connect informatie van Facebook-gebruikers distribueert zonder medeweten van gebruikers.

Alleen Facebook heeft een probleem met hoe Google met de privacy van zijn gebruikers omgaat. Facebook hoopte dat het met Google afspraken zou kunnen maken over de privacykwestie. Google verdedigde zich tegen de beschuldigingen van Facebook met het argument dat Friend Connect geen persoonlijke informatie van gebruikers uitwisselt tussen de sociale netwerkdiensten. Facebook-baas Mark Zuckerberg probeerde een afspraak te maken met Google om de problemen te bespreken maar dit initiatief leidde niet tot een oplossing.

Gebruikers van Friend Connect bleven neutraal over het publieke meningsverschil tussen Google en Facebook. Het lijkt er op dat de meeste gebruikers de kant van Google kiezen. Gebruikers willen dat zij zelf kunnen bepalen of hun informatie gedeeld wordt via Friend Connect en niet Facebook. Plaxo, Talk, LinkedIn, en MySpace blijven loyaal aan Friend Connect. Het is nog onbekend of Facebook in de nabije toekomst weer deel zal uitmaken van Friend Connect.


Bron: GoogleBlog

▼ Volgende artikel
De beste State of Play ooit! - Power-Up Podcast Special
Huis

De beste State of Play ooit! - Power-Up Podcast Special

Zo! Dat was niet alleen de langste, maar voor velen ook meteen de beste State of Play ooit! Met meer dan 25 titels op het menu stond deze showcase vooral bij Simon dik op z’n buik geschreven. Samen met Martin en Jacco blikt hij terug op (bijna) alles wat voorbij kwam, en duiken ze dieper in onder andere: God of War: Sons of Sparta, Kena: Scars of Kosmora, Castlevania: Belmont’s Curse, Project Windless en natuurlijk de aangekondigde John Wick-game! Benieuwd wat de jongens ervan vonden? Check dan als de wiedeweerga deze speciale extra aflevering, baklap!

Watch on YouTube

00:00 Intro
02:20 Ons oordeel
09:20 Project Windless
11:35 Resident Evil Requiem
13:35 Kena: Scars of Kosmora
19:00 Legacy of Kain: Defiance Remastered / Ascendance
22:45 Yakoh Shinobi Ops
27:25 Dead or Alive
31:45 Control: Resonant
36:05 Beast of Reincarnation
37:15 Neva: Prologue
39:05 Star Wars: Galactic Racer
42:35 Metal Gear Solid Collection 2
45:15 Castlevania: Belmont’s Curse
49:15 Silent Hill: Townfall
52:10 John Wick
54:35 God of War Trilogy Remake
56:35 God of War: Sons of Sparta
01:03:00 Horizon Hunters: Gathering
01:04:45 Onze Reddit-aankondiging
01:06:45 Outro

Je kan ook de podcast beluisteren hieronder of via deze link!

▼ Volgende artikel
Netflix brengt in maart documentaireserie rondom dinosauriërs uit
Huis

Netflix brengt in maart documentaireserie rondom dinosauriërs uit

Netflix komt in maart met een mini-documentairereeks die geheel om dinosauriërs draait. De serie heet simpelweg 'The Dinosaurs'.

In de serie, die in samenwerking met de makers van Our Planet is gemaakt, krijgen kijkers de opkomst en ondergang van de dinosauriërs mee, die met CGI op indrukwekkende wijze tot leven worden gewekt. Kijkers kunnen een groot scala aan dinosauriërs zien, waaronder de befaamde Tyrannosaurus Rex en de Stegosaurus.

De CGI wordt gemaakt door Industrial Light & Magic. Daarbij zullen de afleveringen aan elkaar gepraat worden door Morgan Freedom. Eerder verleende hij zijn stem ook al voor Life on Our Planet. Steven Spielberg - de regisseur van Jurassic Park - is als executive producer aangesteld.

The Dinosaurs zal uit vier afleveringen bestaan, die op 6 maart allemaal aan het aanbod van Netflix worden toegevoegd. Hieronder is een trailer te zien.

Watch on YouTube