Tijdens deze beurs kan iedereen, van publiek tot bedrijf, kennis maken met de vele mogelijkheden die 3D-printen biedt. Zo zijn er workshops te volgen waarin alles wordt uitgelegd over het printen, voor zowel beginners als gevorderden. Ook zijn er interessante demonstraties te volgen. Wat dacht u van bijvoorbeeld een zelfscan, waarbij een 3D-printer een miniatuur maakt van uzelf?
De 3D-Print Experience vindt plaats op 14 en 15 juni op het terrein van de 3D Makers Zone in Haarlem. Alle informatie over het evenement is te vinden op www.3DPXP.com, waar u zich ook kunt registreren. Hopelijk tot ziens!
De redactie van PCMweb was niet betrokken bij het maken van dit artikel.
Advertorial: Alles leren over 3D-printen tijdens de 3D-Print Experience
3D-printen wordt wel eens 'de belangrijkste uitvinding sinds de drukpers' genoemd. Binnenkort printen we misschien wel nieuwe meubels of keukengerei direct in ons huis. Even de computer opstarten en voìla! NIeuwe uitvindingen, gepersonaliseerde producten, 3D-printen biedt ongekende mogelijkheden. Hoog tijd dus om eens serieus te kijken naar 3D-printen, en dat gebeurt tijdens de 3D-Print Experience, 14 en 15 juni in Haarlem.
Net Binnen

Review: Phantom Blade Zero is de beste actiegame van het jaar

Bekritiseerde Copilot-app op LG- en Samsung-televisies verdwijnt weer

Nieuwe Grand Theft Auto 6-gameplay en -screenshots uitgebracht

PS Plus-games van de maand - Alle gratis games op een rij

De eerste MacBook Pro-modellen met een touchscreen zijn een feit

Feestdagen toevoegen aan Outlook: zo werkt dat

Nederlanders wachten nauwelijks op Black Friday-aanbiedingen: elektronica wordt later gekocht

We geven Nintendo Switch Sports Resort weg







