De video’s zijn maximaal 20 seconden lang en het is mogelijk om er een titel en tags aan toe te voegen. De vrienden die jouw filmpje hebben gezien, kunnen op die video weer reageren door een eigen filmpje te maken. Zo maak je 'op sociale wijze' een eigen langere video'tje.

Delen met je vrienden

De filmpjes zijn te delen met een besloten groep vrienden, maar je kan de Riffvideo’s ook direct op Facebookpagina zetten. Dan kunnen al jouw Facebookvrienden op je video’s reageren. Vrienden die jouw filmpje zien, krijgen dan het hele filmpje te zien. Inclusief de video’s waaop jouw vrienden aanvullingen hebben gedaan.

Het is niet mogelijk om bestaande video’s te gebruiken voor de app. Je moet de video’s live opnemen. De app is voor zowel iOS als Android te downloaden.

Een Riffvideo van Computer Idee zien? Kijk dan maar eens op onze Facebook-pagina.