In de mail staat hoe je een wachtwoord opnieuw moet instellen, daarna volgt een mail met een link die naar een pagina voor het resetten van het wachtwoord. LinkedIn legt het hele proces ook uit op hun blog en geeft daarbij tips voor een sterk wachtwoord.
LinkedIn heeft geen uitspraak gedaan over hoeveel accounts zijn gehackt. LinkedIn houdt zich op de vlakte door de zeggen dat sommige van de gecompromitteerde wachtwoorden overeenkomen met LinkedIn-accounts. De hacker publiceerde 6.458.020 versleutelde, maar makkelijk te kraken, wachtwoorden zonder daaraan het account van de gebruikers te koppelen zodat misbruik lastiger is.
Woensdag bleek ook dat de iOS-app van LinkedIn persoonlijke informatie uit de agenda onversleuteld verstuurt naar de eigen servers. LinkedIn heeft aangegeven de wachtwoorden-database nu beter te hebben beveiligd.
[Via: Mashable]
















