Tech FEATURE

Nieuwe Alienware-notebook speciaal voor gamers

De m15x heeft ook een ‘Smart Bay'; een verwisselbare optische drive die gemakkelijk vervangen kan worden door een tweede harde schijf om de capaciteit te verhogen naar 640GB, of een tweede accu om de levensduur van de notebook te verhogen naar vier uur.

Het ontwerp van de m15x ziet er voor Alienware nogal subtiel en rustig uit. De gebruiker heeft de mogelijkheid om zijn notebook te ‘pimpen' door middel van zes discrete backlit-secties die op kunnen lichten met een verscheidenheid aan kleuren en effecten.

De m15x komt in twee versies die respectievelijk $2.099 en $2.699 kosten. Alienware komt ook met een budgetversie die $1.499 zal kosten en een 1,8Ghz Core 2 Duo processor en een GeForce 8600M GS grafische kaart heeft.