Microsoft heeft een speciale unit in dienst die niets anders doet dan Windows-software "porten" naar de Mac en OS X tot op het bot uitpluizen. De Mac Business Unit heeft al eerder succesvol Microsofts Office Suite onder de aandacht gebracht van Mac-gebruikers en volgens Gibbons is het één van de meest winstgevende units van Microsoft.
Microsoft is trots op het feit dat het de meest succesvolle Apple-ontwikkelaar is na Apple zelf. Microsofts ervaring met OS X en zijn kennis omtrent zijn eigen Exchange-protocollen zorgen er voor dat Microsoft goed in staat is krachtige applicaties voor de iPhone te ontwikkelen. Volgens Gibbons moet Microsoft alleen nog even bepalen wat iPhone-gebruikers nodig hebben. De kans is groot dat Microsoft sowieso een iPhone-versie van Windows Office gaat ontwikkelen om te concurreren met Google's Docs-dienst.
Microsoft wil applicaties ontwikkelen voor de iPhone
Microsoft en Apple zijn geduchte rivalen van elkaar. Maar dit weerhoudt Microsoft er niet van om met veel enthousiasme applicaties voor Apple's trendy iPhone te ontwikkelen.Vrij snel nadat Apple de SDK voor de iPhone uitbracht, zette Microsoft een team software-ingenieurs aan het werk om de SDK te analyseren. Volgens Tom Gibbons, corporate vice president van Microsofts Specialized Devices and Applications Group, is het erg belangrijk voor Microsoft om teonderzoeken wat het bedrijf kan toevoegen aan de iPhone.
Dit artikel is onderdeel van:
Net Binnen

ChatGPT zou overleden vrouw van anti-epilepticamedicatie hebben gehaald

Gratis video bewerken met OpenShot: zo maak je zelf een complete film

Apple komt met nieuwe iMac en MacBook die krachtiger zijn dankzij M6-chip

Zoveel vrije schijfruimte heb je voor Grand Theft Auto 6 nodig

Een mooi en luxe keukeninterieur: met dit merk ben je helemaal trendy en bij de tijd

Amazon brengt Fire TV Stick 4K en vernieuwde remote uit in Nederland

Review: Call of Duty: Modern Warfare 4 schiet weer raak

Een tv die bij je interieur past? Zo wordt je televisie onderdeel van je woonkamer








