Roleplaying videogames zijn zeer populair in Japan. Ontwikkelaar Square Enix gaat twee exclusieve games ontwikkelen voor de Xbox 360: Infinite Discovery en The Last Remnant. Op dit moment zijn er vooral veel first-person-shooters ontwikkeld voor de Xbox 360. Maar dit genre is niet zo populair in Japan als dat het is in de VS en Europa.
Microsoft heeft zichzelf wel een flinke uitdaging gesteld. Uit de meest recente cijfers blijkt dat er tussen 27 augustus en 2 september maar 1.635 Xbox 360 consoles zijn verkocht. Ter vergelijking; van de Wii werden in die periode 39.371 exemplaren verkocht, de PS3 verkocht 18.068 exemplaren en de PS2 14.280 exemplaren.
Microsoft probeert het Japan nog een keer met Xbox 360
Microsoft gaat opnieuw proberen om van zijn Xbox 360 in Japan een succes te maken. Hiervoor heeft de softwaregigant de grootste namen in de Japanse videogamesmarkt ingeschakeld om een aantal toptitels voor de console te ontwikkelen.Hoe je het ook bekijkt, de Xbox 360 is in Japan geflopt. Zelfs in zijn slechtste periode verkocht Sony nog steeds tweemaal zoveel exemplaren van zijn Playstation 3als Microsoft van zijn Xbox 360. Een plusplunt van Microsoft is dat het niet snel opgeeft.
Dit artikel is onderdeel van:
Net Binnen

Amazon brengt Fire TV Stick 4K en vernieuwde remote uit in Nederland

Review: Call of Duty: Modern Warfare 4 schiet weer raak

Een tv die bij je interieur past? Zo wordt je televisie onderdeel van je woonkamer

Sony WH-1000XM6 krijgt een Hello Kitty-bundel met tas en case

Ghost of Yotei-studio ontslaat deel van werknemers

Instagram test video's van tot wel 90 minuten lang

Update: Apple vervangt gebroken iPhone Duo-exemplaren

Review VirtualDJ 2026 - Muziek mixen op je pc was zelden zo eenvoudig








