Tech FEATURE

iPhone wordt belangrijk platform voor porno

Pornosite Pink Visual heeft een nieuw portaal gelanceerd dat speciaal is geoptimaliseerd voor de iPhone. Digital Playground biedt trailers van pornofilms aan in het MP4-formaat zodat ze via iTunes op de iPhone bekeken kunnen worden. Andere pornoproducten zijn in gesprek met aanbieders van mobiele diensten om te zien of er samengewerkt kan worden.

Maar het blijft niet bij online diensten. Er wordt gewerkt aan een nieuwe vibrator die wordt aangejaagd door de iPhone. De vibrator - genaamd Oh Mi Bod - trilt op het ritme van de stem wanneer iemand een telefoongesprek via de iPhone voert.

De eerste 'native' applicatie is er ook al. Met iSteamy kan de gebruiker op zijn iPhone door plaatjes, video en audio bladeren. De applicatie slaat de multimediabestanden op in het interne geheugen van de smartphone waardoor de gebruiker ze ook offline kan kijken. In de toekomst wordt het mogelijk voor gebruikers om zelf pornobestanden toe te voegen.