CoreAVC is software voor Windows dat geleverd wordt door het bedrijf CoreCodec. Met de software kan videobestanden afgespeeld worden die zijn gecodeerd met de H.264-standaard.
Op de Google Code-pagina voor het project stond dat CoreAVC-for-Linux patches levert voor open-source mediaspelers, als MPlayer en MythTV, zodat de CoreAVC-software ook onder Linux werkt. De software is dus voor programma's die de CoreAVC-software gebruiken, maar het niet zelf hebben.
De DMCA beschermt de eigenaar van een website wanneer een gebruiker illegaal acties via de website doet. De eigenaar van een site, in dit geval Google, moet dan wel aan een aantal voorwaarden voldoen, onder andere dat de eigenaar het materiaal verwijderd wanneer hij er een klacht over krijgt.
Het is niet bekend wie de DMCA-klacht heeft ingediend.
Bron: Slashdot
Google stopt met open-source project na DCMA-klacht
Google is gestopt met het hosten van het open-source project CoreAVC-for-Linux nadat er een klacht binnenkwamen over mogelijke schending van copyright.Op de projectsite staat dat Google het project van zijn Google Code-site heeft gehaald omdat er een klacht binnenkwam dat het project de Digital Millennium Copyright Act (DMCA) schendde.
Net Binnen

Entertainment
9 augustus 2026In dit reclamebord voor een nieuwe Netflix-film zit een levend persoon

Tech
9 augustus 2026Thuisbatterij zonder zonnepanelen: wanneer heeft dat zin?
Tech
9 augustus 2026Trevor Noah presenteert het Made By Google-event komende week

Entertainment
9 augustus 2026Er komt toch geen Amerikaanse versie van Squid Game

Games
9 augustus 2026Final Fantasy 7 Revelation wordt eindelijk weer getoond op Gamescom

Tech
9 augustus 2026PortableApps.com Platform 30.4: altijd je software op zak

Games
9 augustus 2026Top 5 Metroid-games en bestverkochte Switch 2-titels - Bonuslevel

Games
8 augustus 2026Update: Mensen met vast contract niet ontslagen bij Halo Studios

Tech
8 augustus 2026OpenAI wil toekomstige hacks door aankomend AI-model voorkomen
Misschien vind je dit ook interessant
Reacties laden...







