ID.nl logo
Zekerheid & gemak

Agp-bus wil maar niet uitsterven met HD 4670 AGP

De agp-poort is al enige jaren dood, maar sommige fabrikanten en consumenten lijken zich dit niet te realiseren. Dus komt HIS met een HD 4670 IceQ AGP en zullen er ongetwijfeld een hoop consumenten zijn die deze kaart in hun oude agp-moederbord prikken.Al sinds enkele jaren is het onmogelijk een nieuw moederbord met een agp-poort te vinden, zeker nu pci-express de defacto standaard geworden is. Maar er zijn nog een groot aantal oudere pc's die gebruik maken van deze techniek, en niet elke pc-bezitter is van plan veel geld uit te geven om een nieuwe pc aan te schaffen.

Dus ruilen ze hun oude grafische kaart om voor een model als deze.

De HD 4670 IceQ AGP brengt een aantal interessante kaarten naar de tafel. Zo is de kaart uitgerust met de beproefde IceQ-coolingstechniek en is er ook een hdmi-poort op de kaart geplaatst. Handig voor wie zijn oude agp-systeem als home theater pc wil inzetten.

De HD 4670 draait op 750 MHz (core) en 1746 MHz (geheugen), waarbij er 1 GB aan ddr3 geplaatst is. Naast hdmi is er ook gedacht aan dvi en d-sub. De kaart neemt twee sloten in beslag vanwege de IceQ-cooler, maar de kaart moet dan ook fluisterstil zijn werk kunnen doen.

De prijs van de kaart wordt op € 100 geschat.

▼ Volgende artikel
De beste State of Play ooit! - Power-Up Podcast Special
Huis

De beste State of Play ooit! - Power-Up Podcast Special

Zo! Dat was niet alleen de langste, maar voor velen ook meteen de beste State of Play ooit! Met meer dan 25 titels op het menu stond deze showcase vooral bij Simon dik op z’n buik geschreven. Samen met Martin en Jacco blikt hij terug op (bijna) alles wat voorbij kwam, en duiken ze dieper in onder andere: God of War: Sons of Sparta, Kena: Scars of Kosmora, Castlevania: Belmont’s Curse, Project Windless en natuurlijk de aangekondigde John Wick-game! Benieuwd wat de jongens ervan vonden? Check dan als de wiedeweerga deze speciale extra aflevering, baklap!

Watch on YouTube

00:00 Intro
02:20 Ons oordeel
09:20 Project Windless
11:35 Resident Evil Requiem
13:35 Kena: Scars of Kosmora
19:00 Legacy of Kain: Defiance Remastered / Ascendance
22:45 Yakoh Shinobi Ops
27:25 Dead or Alive
31:45 Control: Resonant
36:05 Beast of Reincarnation
37:15 Neva: Prologue
39:05 Star Wars: Galactic Racer
42:35 Metal Gear Solid Collection 2
45:15 Castlevania: Belmont’s Curse
49:15 Silent Hill: Townfall
52:10 John Wick
54:35 God of War Trilogy Remake
56:35 God of War: Sons of Sparta
01:03:00 Horizon Hunters: Gathering
01:04:45 Onze Reddit-aankondiging
01:06:45 Outro

Je kan ook de podcast beluisteren hieronder of via deze link!

▼ Volgende artikel
Netflix brengt in maart documentaireserie rondom dinosauriërs uit
Huis

Netflix brengt in maart documentaireserie rondom dinosauriërs uit

Netflix komt in maart met een mini-documentairereeks die geheel om dinosauriërs draait. De serie heet simpelweg 'The Dinosaurs'.

In de serie, die in samenwerking met de makers van Our Planet is gemaakt, krijgen kijkers de opkomst en ondergang van de dinosauriërs mee, die met CGI op indrukwekkende wijze tot leven worden gewekt. Kijkers kunnen een groot scala aan dinosauriërs zien, waaronder de befaamde Tyrannosaurus Rex en de Stegosaurus.

De CGI wordt gemaakt door Industrial Light & Magic. Daarbij zullen de afleveringen aan elkaar gepraat worden door Morgan Freedom. Eerder verleende hij zijn stem ook al voor Life on Our Planet. Steven Spielberg - de regisseur van Jurassic Park - is als executive producer aangesteld.

The Dinosaurs zal uit vier afleveringen bestaan, die op 6 maart allemaal aan het aanbod van Netflix worden toegevoegd. Hieronder is een trailer te zien.

Watch on YouTube