ID.nl logo
Permanente unlock voor je iPhone
© Reshift Digital
Huis

Permanente unlock voor je iPhone

Het bedrijf CutYourSim, gespecialiseerd in het knippen van SIMkaarten en adapters voor de iPhone, biedt sinds gisteren een totaal nieuwe service. Het bedrijf claimt een permanente unlock te kunnen uitvoeren voor elk type iPhone.

Volgens CutYourSim kan de unlock je iPhone niet beschadigen. Het bedrijf geeft aan dat via deze (legale) manier gebruikers zich niet langer druk hoeven te maken over updates van volgende IOS-versies. De unlock blijft voor áltijd van kracht.

Via een "gewone" jailbreak is het altijd even wachten op het moment dat Apple een nieuwe versie van IOS introduceert. Er gaat meestal wat tijd overheen voordat hackers een nieuwe jailbreak-versie beschikbaar maken. CutYourSim beweert een unlock te kunnen uitvoeren waarbij je daar niet langer van afhankelijk bent. Hoe is zoiets mogelijk?

MacStories heeft het over een " way to whitelist the device by adding IMEI (International Mobile Equipment Identity) numbers to Apple's own database".

IMEI is een unieke code, voor elk toestel anders. De code kan worden gebruikt om telefoons simlock vrij te maken. Vermoedelijk kan CutYourSim via deze code een unlock uitvoeren voor de iPhone, of iets aan de cijfers veranderen/toevoegen.

CutYourSim (gevestigd in Amerika) geeft zelf echter bar weinig informatie over de werkwijze. Ze kunnen de unlock voor 169 dollar voor je uitvoeren. Ze garanderen dat het veilig is en je je geld terug kan krijgen mocht de unlock niet werken. Echter, deze kans is praktisch uitgesloten volgens het bedrijf.

Al met al blijft het een erg mysterieus bericht. Mocht er meer bekend worden over deze "nieuwe" manier om je iPhone te unlocken, dan houden we je op de hoogte!

©PXimport

Lees meer over dit bericht op MacStories, of via CutYourSim.

▼ Volgende artikel
Destiny 2-update Shadow and Order met een kwartaal uitgesteld
Huis

Destiny 2-update Shadow and Order met een kwartaal uitgesteld

Shadow and Order, de langverwachte nieuwe update voor Destiny 2, is enkele weken voor release met een ruime drie maanden uitgesteld.

Shadow and Order stond eigenlijk gepland voor een release op 3 maart, maar zal nu pas op 9 juni uitkomen. Een grote verrassing voor fans van de game is dat niet, want ondanks dat de releasedatum naderde bleef het stil rondom het spel. Daarbij brengt Bungie, de ontwikkelaar van Destiny 2, op 5 maart ook al de nieuwe multiplayershooter Marathon uit.

Bungie heeft inmiddels dus bevestigd dat Shadow and Order op 9 juni zal verschijnen. "De update wordt aangepast en uitgebreid om forse quality-of-life-verbeteringen door te voeren en zal ook een nieuwe naam krijgen."

View post on X

Veel meer details werden niet gegeven, maar Bungie laat weten dat er dichterbij de releasedatum meer informatie bekend wordt gemaakt. Eerder werd al gemeld dat de dlc nieuwe 'Weapon Tier Upgrading' zal bevatten, alsmede Pantheon 2.0. Zover bekend wordt dit alles via een gratis update geleverd.

De uitbreiding maakt onderdeel uit van een vorig jaar begonnen, meerjarige verhaal-arc genaamd The Fate Saga. Bungie meldde daarbij dat Destiny 2 elk jaar twee betaalde verhalende updates en twee gratis updates krijgt. Shadow and Order - of hoe de update straks ook gaat heten - zal dus gratis zijn.

Destiny 2 kampt al geruime tijd met dalende spelersaantallen en veel klachten van fans. De hierboven genoemde nieuwe jaarlijkse structuur van de game was een poging van Bungie om fans weer tevreden te stellen, maar vooralsnog lijkt dat niet echt te lukken - en dit uitstel zal ook niet helpen.

Bungie komt binnenkort met Marathon

Zoals gezegd staat er binnenkort wel een nieuwe game van Bungie op stapel, namelijk Marathon. Dat is een player-versus-player extraction-shooter met een sciencefictionthema. In de game besturen spelers een soort futuristische huurmoordenaars die ook wel Runners worden genoemd. Spelers verkennen een verloren kolonie op de planeet Tau Ceti IV en vechten het tijdens het verzamelen van loot tegen elkaar uit. Er kan in teamsverband of alleen gespeeld worden.

De game komt op 5 maart naar PlayStation 5, Xbox Series X en S en Steam. De standaard editie gaat 39,99 euro kosten. Mensen die de game aanschaffen, krijgen het gehele jaar door nieuwe content voorgeschoteld, inclusief nieuwe maps en evenementen. Vanaf 26 februari tot en met 2 maart wordt er daarnaast een open bèta voor de game gehouden. Deze 'server slam' is bedoeld om de servers te testen voordat het spel uitkomt.

▼ Volgende artikel
Eerste teaser van het derde House of the Dragon-seizoen is te zien
Huis

Eerste teaser van het derde House of the Dragon-seizoen is te zien

Het derde seizoen van Game of Thrones-spin-off House of the Dragon zal in juni op HBO Max verschijnen. Daarbij is gisteren de eerste teaser trailer uitgebracht.

Veel details over het derde seizoen zijn er nog niet, maar in het tweede seizoen stond het conflict tussen de verschillende groepen binnen Huis Targaryen centraal, en de spanningen zullen in het derde seizoen nog verder oplopen.

House of the Dragon is een prequel op Game of Thrones en gebaseerd op Fire and Blood van schrijver George R. R. Martin, die ook de boeken schreef waar Game of Thrones op gebaseerd is. Onder de acteurs in de serie vallen onder andere Emma D'Arcy, Matt SMith en Olivia Cooke.

Watch on YouTube

Een vierde seizoen voor de serie is ook al bevestigd, maar het is zo goed als zeker dat dat het laatste seizoen wordt. Er zijn namelijk plannen gemaakt voor vier seizoenen - dan is het verhaal verteld.

Daar blijft het natuurlijk niet bij op het gebied van Game of Thrones-content. Op HBO Max is onlangs het eerste seizoen van spin-off A Knight of the Seven Kingdoms afgerond, gebaseerd op Tales of Dunk and Egg (wederom uit de koker van Martin). Deze serie werd erg positief ontvangen en er zijn plannen om elk jaar een nieuw seizoen uit te brengen. De wachttijd tussen seizoenen van House of the Dragon is vaak juist twee jaar of langer.