De Sportzomer-app werkt erg eenvoudig en kent slechts 4 schermen. Het eerste scherm toont je een overzicht van de evenementen die plaats vinden in de komende 7 dagen. De andere schermen tonen de wedstrijden van het EK, de etappes van de Tour de France en alle wedstrijden van de Olympische spelen.

Bij de wedstrijden van het EK staat de tijd, poule en speelstad vermeld. Bij de Tour de France-etappes staat vermeld hoe lang ze zijn en of het een bergetappe of juist een tijdrit is. Voor de Olympische Spelen staat naast de juiste tijd ook de plek vermeld. Handig voor als je de Spelen live gaat volgen in Londen.

Kortom

De Sportzomer-app toont je alle belangrijke data van de sportevenementen in de zomer van 2012. De informatie in de app is vrij karig en het opslaan van een evenement in de agenda van je iPhone is helaas niet mogelijk.