Naast de website en het tijdschrift heeft Quest nu ook een iPhone- en iPad-app. Niet een app waar je uren mee zoet kunt zijn, dwalend van het ene feitje in het andere, maar juist een app die slechts één vraag per dag behandeld, in de vorm van een scheurkalender. Je kunt de digitale blaadjes afscheuren tot je op de dag van vandaag bent. Terugbladeren kan uiteraard niet, net als bij een echte scheurkalender.

Elke dag wordt een vraag behandeld die de meeste stemmen heeft gekregen. Je kunt enkel stemmen op de vraag van morgen en hebt hierbij de keuze uit 3 verschillende vragen uit de categorieën bio, psychologie, tech en historie.

Kortom

Quest 100 dagen is een leuke app voor een stukje wetenschap elke dag. Door te stemmen kun je invloed uitoefenen op de vraag van morgen, en het antwoord op de vraag kun je gemakkelijk delen op Facebook. handig, want even terugbladeren zit er in deze virtuele scheurkalender niet bij. Net als in het echt.

Beoordeling 8/10

Prijs: € 1,59

Download Quest 100 dagen in de AppStore

 
Foto: PXimport