Controllers voor de PS3 zullen niet goedkoop zijn en het is daarom vreemd dat Sony niet heeft besloten om iets essentieels als een controller-batterij vervangbaar te maken.
Veel mensen vinden de PS3 nu al te duur en een controller die na verloop van tijd vervangen moet worden zal niet helpen om die mensen over de streep te trekken.
Bron: gaming-edge.blogspot.com
Sony heeft mogelijk probleem met controller PS3
Volgens het Japanse bedrijf Broadband Watch krijgt Sony grote problemen met de controller van zijn PS3. De controller heeft een levensduur van 30 uur wanneer de batterij is opgeladen, maar opmerkelijk genoeg kan de batterij niet worden vervangen. Dit betekent dat wanneer de batterij opis en niet meer kan worden opgeladen (dit kan enige jaren duren), of wanneer de batterij ontploft – het is tenslotte van Sony – de gebruiker een nieuwecontroller moet kopen.
Net Binnen

GTA 6 kopen: hier pre-orderen voor PS5 en Xbox Series X en S

Creëren geheugenfabrikanten expres schaarste om meer te verdienen?

Gespeeld: Splatoon Raiders breidt het palet van de franchise uit

Toy Story staat deze zomer centraal in het Rijksmuseum

Grand Theft Auto 6 is overal de populairste game op PlayStation Store

We zijn niet klaar voor Cyberpunk Edgerunners seizoen 2

Bekijk hier vanmiddag om 16:00 uur de Splatoon Raiders Direct

Verdienen aan AI-muziek kan niet meer op muziekstreamingdienst Tidal








